Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyenek az anyósok?...

Miért ilyenek az anyósok? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk férjemmel, anyósom azon van hogy szétválasszon minket. 3 éve, nem unt még rá? Volt néhányszor hogy majdnem sikerült, de kitartottunk egymás mellett. Nyáron házasodtunk, ő persze végig összeugrasztott minket hatha nem házasodunk össze, pedig már terhes voltam. Neki köszönhetően végig idegeskedtem a terhességet. Meglett a kislányunk azóta meg rosszabb a helyzet. Mindenbe beleugat mert persze nyilván én nem tudom rendezni. Szerinte mindent rosszul csinálok. Mióta férjem is rájött hogy milyen is többször vitázott vele de semmit nem változott. Az egész családot ellenünk fordította. Persze azóta is az én hibám minden mivel a fiának kinyitottam a szemét és nem úgy ugrál mint ahogy ő fügyül és nem adja le neki a fizetését havonta mint egy rabszolga. Megmondtam már neki ha ilyen nem kell hogy jöjjön de nem érdekli. Nagyon elegem van belőle mit lehet ilyennel csinálni?
2019. jan. 29. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Óóó, nekem.

1. Nem kell törődni azzal, hogy a rokonságnak mit beszél. Tudom, hogy kellemetlen, de ha szemtől szemben látják, hogy normális vagy, akkor azért nekik is furcsa lesz az ellentmondás.

2. De, tudod rendezni. Sőt, kell. Már ha nem akarsz a következő 40 évben az idegösszeomlás szélén tengődni. Más mód nincs, mert nem fog leállni. Nyugodtan tedd helyre (úgyis lepereg róla, ne aggódj), de legalább annyit megért belőle, hogy kiállsz magadért, és vége az uralkodásnak.

3. Tök simán válaszold mindig azt, hogy köszi a véleményedet, majd én megoldom, helló.

4. Az jó, ha a férjed melletted áll, fél siker.

5. Mikor egyedül vagy a gyerekkel és jönni akar, simán mondd meg, hogy most nem alkalmas, mert mentek el valahova. Nem kell konkretizálni, ennyivel lezárni a beszélgetést. Jöjjön ha a férjed otthon van, gondolom munka mellett az eléggé beszűkül.

2019. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sajnos ilyenek az anyósok. Nem akarják hogy a fiuk elmenjen, legyen valakije. Az én anyósom sem jobb, ő meg előttem kedves a hátam mögött meg pont az ellenkezőjét mondja.

A legjobb amit tehetsz hogy leülsz a férjeddel meg az anyóssal és mindent megbeszéltek.Próbáljatok kibékülni, ha veszekedni kezd meg kell fenyegetni olyan dolgokkal mint pl. elköltöztök, nem láthatja a fiát az unokát soha többé.

Ha ez se válik be akkor tényleg költözzetek el de ne csak a házból/lakásból hanem a városból is. És nem kell szólni senkinek. Remélem tudtam segíteni.

2019. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!