Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyerekvállalás anyós miatt,...

Gyerekvállalás anyós miatt, mert ő unokázni akar?

Figyelt kérdés

Mi 5-7 éven belül nem szeretnénk gyereket.

De az is lehet, hogy nem lesz egyáltalán.


Anyós mostanában akar unokát, mert most még bírná.

Az, hogy az anyagi hátterünk nincs meg, nem érdekli.


2019. febr. 3. 10:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Téged meg ne érdekeljen anyós.

Ennyi.

2019. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Anyós szüljön magának, ha ennyire babázni akar
2019. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés? Te is tudod, hogy nem lesz csak azért gyereketek, mert ő akar. Szüljön ő, ha babázni akar.
2019. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem anyosodnak kell szulni hanem magatoknak. Szuljon maganak akkor.
2019. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Ne szülj!!!


Én anyós kedvéért született gyerek vagyok. A szüleim nem sokat foglalkoztak velem, leginkább le voltam passzolva a nagyszüleimek, akik egyes egyedül egyvalamit csináltak velem: elkényeztettek.

A szüleim elváltak amikor tinédzser voltam, és mindketten elköltöztek. Sokszor hetekig nem is látom őket, de akkor sem érdeklődnek igazán őszintén.

A nagyszüleimmel élek, de nagyon ideje lenne talpra állnom. Viszont a világot nagyon idegennek és kegyetlennek érzem, nem tudok vele mit kezdeni, engem nem neveltek ilyenre (sőt semmilyenre). A pályaválasztásom elcsesztem, az iskolában bántalmaztak 8 évig, nem irattak át, hiába látták hogy egyre jobban befordulok.

Nem találom a helyem sehol. :(


Ne akarj ilyen jövőt a gyerekednek, csak azért mert az anyósod unoka után nyervog. Töményen le kell szarni, mert semmi beleszólása nincs!

2019. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Én vinnék a drága mamának egy kancsó vizet, meg egy fél kiló tarkababot. A néni rákérdezne, hogy minek ez? Én meg megmondanám neki, hogy bab és víz. Ez kell a babázáshoz.


:)

2019. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyósom meg pont nem akar unokázni, mert még fiatal hozzá és minket is éretlennek tart (10 éve vagyunk együtt, saját házunk van, mindketten dolgozunk stb), de minket ez pont nem érdekelt.


Az anyósnak a gyerektémába semmilyen szinten nincs beleszólása. Nem neki vállalunk/nem vállalunk gyereket hanem magunknak. Pont nem érdekelne, hogy bírja-e vagy sem. Erre egyébként se lehet alapozni.

2019. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Magatokra hallagasatok,azt csináltok amit akartok.anyosod ne szoljon bele babázásotokba
2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
A szülők 80%-a szeretne unokát ha már házas, vagy komoly kapcsolatban él a gyereke. Én is. De eszem ágában sincs ezt hangoztatni, foleg kinyilvátani, hogy legyen már unokám. Majd ha a gyerekeim elérkezettnek látják az időt, lesz. Én sem akkor szültem, anukor anyam jonak látta. Sőt, akkor nem is lenne 2 gyerekem.
2019. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Mi a f@s.z köze van hozzá? Foglalkozzon a saját dolgaival.
2019. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!