Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindenben anyós akar dönteni,...

Mindenben anyós akar dönteni, csalódok a páromban (? )

Figyelt kérdés

Anyós úgy érzi, hogy mindenbe beleszólhat..3 éve vagyunk együtt, mostanában szeretnénk összeköltözni, de ő folyto n beleszól, milyen lakásokat nézzünk. Egyik nap felszólított, hogy időben jelezzük ha házasodni akarunk, mert ő legalább 60 vendéget akar csak a fiának. (Mi csak kis esküvőre gondoltunk, de egyelőre még a kezemet sem kérte meg...) a párom sosem mond neki ellent, pedig tudja, hogy én mennyire nem szeretem ha bárki beleszól az életembe/életünkbe.

Úgy érzem folyamatosan csalódok benne emiatt, nem áll ki mellettem, úgy érzem egyre távolodunk. Persze, ne beszéljek anyóssal, meg osszam ki..de az hosszú távon biztos nem megoldás...



2017. máj. 13. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Sosem fog melléd állni. Mérlegeld, mielőtt hozzámész és szétszülöd magad.
2017. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hiába pontozták le, az elsőnek igaza van. Ha már most sem áll ki melletted, mi lesz később? Már megmutatta hogy nem számíthatsz rá.
2017. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért a "szétszülés" elég erős...
2017. máj. 13. 22:39
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Majd az lesz az erős, amikor már 2 gyerekkel leszel magad az anyós ellen, ha a tutyimutyi uradra nem számíthatsz....
2017. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Pedig az elsonek igaza van, meg ha kicsit nyers is a stilusa.
2017. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Az elsonek van igaza.

Legelso baratom ugyanilyen volt, csak o az apjaval. Allandoan az volt, hogy megbeszeltunk valamit, aztan felhivta az apja h abban az idoben, amikorra mar mast terveztunk (terveztem), menjen, menjunk at hozzajuk. Exem persze azonnal igent mondott, es ha szova tettem, hogy mar mast beszeltunk meg, akkor meg en voltam a hisztis pics..a, hisz csak atugrunk par percre, es aztan megyunk oda, ahova megbeszeltuk. Persze ezek az atugrasok aztan orakig tartottak, es ha ott szoltam, hogy indulni kene, akkor el lettem kuldve, hogy menjek egyedul, ha fontos, o most zenel az apjaval... En megbantam hogy nem leptem fel erelyesebben, es nagyon sokaig, tul sokaig turtem. Te ne tegyel igy. Nem fog valtozni.

30N

2017. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy vannak gondolatai, meg véleménye, még nem gond. Ha igazi felnőttek vagytok szépen meghallgatjátok, mérlegelitek, és ti majd eldöntitek.

Probléma csak az tud lenni, ha a párod kihátrál az egészből, vagy ha te vagy "anyós" nem tartjátok tiszteletben a kivel beszélem meg, kivel döntök szabályt.

2017. máj. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bele akart szólni de iszonyat stilusban, hogy majd ő elmegy a fiával megnézni a leendő lakást. Körberöhögtük, majd közöltük, nem ő fog beköltözni. 2 éve lakunk itt, azóta nem is jött, nert mindig utazgatunk, ill. ha nem akkor melózunk, beduzzogott, hogy nem volt lakásavató. Ja, amiatt is beduzzogott, mert nincs kulcsa hozzánk. Vicc kategória.
2017. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor én most leírom egy kicsit más szemszögből a dolgokat. Párommal mi is most akarunk összeköltözni, csak nalunk az én apám az aki mindent jobban akar tudni. A haz már megvan, most újítgatjuk fel és ha megbeszélünk x dolgot párommal biztos h apám y dolgt fog mondani, mire én elkezdem mondani h nem mi már megbeszéltük az x-et akarjuk, ezért meg azért, párom meg ahelyett h kiállna mellettem csak annyit mond h hát apámnak igaza van, jó az úgy. Ezzel azt akarom mondani h mindegy kinek a szüleiről van szó, határozottan de érvekkel ki kell àllni magadért, mert ha meg se próbálod a fejedre nőnek. Most még nem laktok együtt, nincs gyerek, ha ezek után se működik akkor még mindig szakìthattok.
2017. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is azt hiszi anyós,hogy mindenbe joga van bele szólni. Férjemnek egyik fülén be a másikon ki közbe képes jó pofát is vágni, mert hát az anyja ilyen,ne foglalkozzak vele. Én nem vagyok az aki erre képes. Soha nem állt ki mellettem az anyjával szemben,de az anyja mellett se, mindig teljesen pártatlan maradt. Engem anyukám mindig arra tanított,hogy egyedül is megtudjam magam védeni. Így 11 év után elkezdtem anyóst arra használni amire ő engem, az összes feszültségem rajta vezetem le. 4 hónappal ezelőtt szintén jól össze vesztünk,majd utána egy héttel volt a születésnapja,de én jobbnak láttam ha nem megyek mert még bőven volt bennem feszültség. Férjem a 3 gyerekkel ment. Hát amikor haza jöttek és a nagyobb gyerek elkezdte mondani,hogy anyós miket mondott rólam előttük :O nah azóta nem látta az unokáit. Sokkal nyugodtabb és boldogabb is vagyok. Persze azért ott a szálka,hogy férjem soha nem állt mellém,pláne olyankor amikor valami a saját döntése volt,én bele egyeztem aztán nekem esett anyós mert én tömtem tele a fia fejét,én erőltettem rá stb és képest volt úgy végig hallgatni az egészet,hogy be se nyögte,hogy hát ezt ő szerette volna.Néha azért sajnálom szegényt,hogy a saját véleményét soha nem merte az anyjával szembe kinyilvánítani.
2017. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!