Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Masnak is van ilyen problemaja...

Masnak is van ilyen problemaja anyosaval?

Figyelt kérdés

Anyosom nem kepes elviselni, hogy a fia kulon csaladi eletet el.


Barmikor elmegy hozza meglatogatni, ki boritja idegileg miattam.

Egyszeruen azt szeretne, ha a fia mig O el, mellette lenne.


Nyilvan mindenkinek fontos a szuloje es szereti, de ugyanakkor a hazastarsat is, csak maskepp lehet szeretni egy szulot es maskepp egy hazastarsat. A ferjem mar depresszios ez miatt, hogy az anyja ellenseges velem, persze ugyanakkor ki sem all mellettem meg finoman sem.

De szeret, mert kimutatta mindig az erzelmeit felem parom.


Mar nem egy alkalommal viszont ugy ellenem forditotta, hogy napokig nem jott haza a parom, volt olyan mikor azert nem jott haza, mert beszelgeteseik utan a mento vitte korhazba tole, de azutan is nekem kellett jarnom mert kedves anyosom arra sem meltatott, hogy szoljon nekem, hogy a korhazban keressem a ferjemet.


Beszelgettem en szepen halkan ferjemmel errol a dologrol, de olykor be tudja folyasolni az anyja.


Hogyan menthetnenk meg megis a hazassagunkat, hogy ne tudja tonkretenni? En mar nem tudom mitevo legyek. :( Parom is azt mondta pedig nekem szamtalanszor, ha elveszitene engem, akkor inkabb meghalna, mert nem tud nelkulem elni.


2019. febr. 16. 13:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Feltem a hazassagunkat es feltem ferjemet, mert szeretem Ot. :(
2019. febr. 16. 13:57
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyebkent mielott kerdeznetek, nem mentem vele mert tobb alkalommal ocsmanysagokat kiabalva ram, es ok nelkul le ku...zva zavart ki, raadasul volt mikor a szomszedai is hallottak ezt.

De nem lepodok meg cseppet sem mert a fiat is aztatta mindenki elott, remenykedve, hogy akkor egy no sem akar majd megismerkedni vele. Mar a legelso talalkozasunk sem pozitiv elmeny volt szamomra anyossal, mert elottem is aztatta a fiat, csak nem jott be a terve.

2019. febr. 16. 14:03
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a helyzetben csak azt tehetitek hogy ki kell hogy álljon melletted! Megmondod neki ha nem akkor rá megy a házasság.
2019. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 acelsziv ***** válasza:
82%
Ideje volna a kicsi dérjecskédnek lenöveszteni a tökeit és KIÁLLNIA a családja mellett.
2019. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonymousreview60 ***** válasza:
66%
A férjed még nem vált le az anyjáról. Az érzelmi zsarolásának rabja. Nem kell gyűlölnie anyukát vagy kerülni mint a leprást, de ki kell állni melleted. Vagy kiáll vagy vége a házasságnak. De ezt ne prompt ultimátumként tálald, mert egy imádott feleség és egy félelemmel szeretett anya közt van két tűz között. Ehhez vagy magától növeszt golyókat vagy - valószínűbb - pszichoterápiával.
2019. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igazatok van teljes mertekben, es en is ezt szeretnem mar vegre valahara elerni ferjemtol. Beszelek vele most mar komolyabban a dologrol. Ez igy nem lesz jo neki sem, meg nekem sem, mert Ot az anyja boritsa ki, engem meg ez az egesz.
2019. febr. 16. 16:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor a pszichoterapia, mert ketlem, hogy magatol novesztene ehhez golyokat. :(
2019. febr. 16. 16:21
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Úgy mégis miből gondolod, hogy hajlandó elmenni pszichoterápiára?
2019. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na ez igaz.
2019. febr. 16. 16:38
 10/17 A kérdező kommentje:
De ha annyira fontos vagyok neki es szeret tenyleg mint azt ahogy elmondta, akkor tisztaban lehetne azzal, hogy ez a helyzet igy nem jo. Tenni kell valamit, hogy valtozzon.
2019. febr. 16. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!