Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jön ki a párotok az...

Hogy jön ki a párotok az anyósával?

Figyelt kérdés

Anyám és a párja hozzánk költözött, mert elvileg kilyukadt náluk a cső és nincs fűtésük, de szerintem ez csak ürügy volt hogy ide tudjanak jönni. Sajnos az ő nevükön van a lakás, mert elvileg ajándékba kaptuk és.hogy a nevemen lesz, de az átiratás semmilyen formában nem fog megtörténni. Amióta itt vannak azóta megy a veszekedés. Anyám mindent elkövet hogy a férjem kényelmetlenül érezze magát és ez fordítva is. Próbáltam mind a kettővel beszélni, de egyik sem hajlandó változni. Sőt, inkább egymásra mutogatnak... A férjem már napok óta rendesen nem tud aludni és enni, mert konkrétan anyám az egész konyhát elfoglalt és olyanokat csinál, amiket nem szeret pedig tudja jól.


Mit tegyek? Én egy 8 hónapos kismama vagyok és ha nem lesz változtatva akkor vagy válás lesz vagy én megyek rá, szóval várom az ötleteket!


2017. dec. 12. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyád lakásában éltek, akkor ne csaodálkozz, ez az övé, és nem a tiétek.


Költözzetek külön saját lakásba vagy albeßrketbe,.

2017. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hogyan költözzünk, ha azért feladtunk mindent, mert ő ezt ajándékba szánta nekünk hogy több lehetőségünk legyen, de inkább kevesebb lett, mint abban a kisvárosban...
2017. dec. 12. 08:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit adtatok fel? Hogy lett hol lakni, mert amúgy gyerek se lehetne, mert nincs kesh?!

Költözzetek és kész.

2017. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Neked könnyű leírni basz ki, mert látom neked is nehéz a felfogásod! Nem tudunk elköltözni, mert amit én kerestem az nem elég albira se, mert neki fizettük a Rezsit!
2017. dec. 12. 08:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Neki a rezsit? Rezsit magad után fizeted, amit használsz vizet, gázt stb.

Örülj, hogy albit nem kellett fizetni, ha így sem tudtatok félre tenni, akkor nem kellett volna a semmire gyereket vállalni. Ha kidob, hova mentek?

2017. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Így jártatok, el kell(ett volna már RÉG) költözni, nem a kifogásokat keresni és ezért nem kell nulla keresettel gyereket vállalni.

A lakás az övék, azt csinálnak, amit akarnak, és többek között ezért nem kell anyuci házában lakni felnőtt fejjel.


De persze mi vagyunk a hülyék.

Mi külön lakunk a szülőktől, és érdekes a rokonságban minden gyerek meg tudta oldani a költözést, egyik sem a szülei nyakán csücsül, hanem éli a SAJÁT életét.

2017. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Igazunk van, mert ha nem lenne, akkor nem lenne ilyen trágár.
2017. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek.
2017. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Férjed nem dolgozik?

Mert azt írtad amit te kerestél nem volt elég albira.

2017. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Csináltassátok meg Ti a fütéscsövet,aztán megbeszélni,hogy költözzenek,vissza,mert így nem jó nektek,meg jön a gyerek,stb...

Vagy ha jobb szeretnének itt lakni,akkor költözzetek ti a másik lakásba,de semmikép ne maradjatok így,elöbb utobb ennek úgysem lesz jó vége ha így marad.

2017. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!