Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek az anyós problémákr...

Mesélnétek az anyós problémákról? Kinek milyen problémája adódott ill. van az anyósával?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Az egyik vasvillával próbálkozott a vesémbe látni.

A másik csak szimplán kamu dumával próbált alánk ásni.

(zanzásitott verzió)

2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém tök igénytelen, visszamaradt gondolkodású. Háztartásbeliként itthon vakargatva a seggét persze mindenkinél jobban tud mindent.
2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
86%
Az enyémnek, aki még nem az anyósom, az a legjobb dolga,, hogy azt lesse, hogy én mekkora anti tökéletesség vagyok a családjukhoz képest -.-"
2012. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogja fel hogy felnőtt a kisfia,mióta összeköltöztünk,azóta játssza a mártirt,hogy állandóan ott legyünk (vagyis a fia csak,én nem kellek,de muszáj,mert tömi a fejét hülyeséggel ha kettesben hagyom őket)
2012. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Majdnem anyósom: Egyszerűen túl közvetlen velem. Tudom, másnak ezerszer rosszabb, de ez engem annyira feszélyez( nekem ő kvázi idegen, csak édesanyámmal, párommal és barátnőmmel vagyok olyan közvetlen, hogy bármit megbeszéljek velük), hogy nem is keresem önként a társaságát, pedig egyébként egy nagyon kedves nő és jó anya.
2012. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Az én anyósommal is van probléma, de alapból jól kijövünk. Ember hiba nélkül nincs. Legfőbb probléma az, hogy fáj neki az igazságot megmondom neki. Nem szereti, ha véleményt nyilvánítok ami ne egyezik az övével. Másik az, hogyha valamiről beszélnie kéne a fiával akkor azt elhanyagolja, nem igazán érdekli, hogy segítsen nekem, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat. Alapból jó benne, hogy egyáltalán nem szól bele a vitáinkba ha a párommal beszélgetünk meg az egész életünkbe, de az nem esik jól, hogy egyáltalán nem folyik bele, hisz mi együtt élünk, vele a férjével, a mamával. Na mind1.

23/N

2012. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Ezt most valaki magyarázza már el nekem, hogy is van!

A kérdező feltett egy szubjektív kérdést amire én válaszoltam.

Hogy a fenébe lehet hogy nem hasznos a válaszom???


(Ezt a hozzászólást lehet lepontozni, mert tényleg nem a kérdéshez kapcsolódik!)


Bocs, kérdező!

2012. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én anyósom egy nagyon jó ember, szeretem.

Viszont az apósom, egy alkoholista. Nem dolgozik, egész nap a kocsmában van, százezres, milliós tartozásokat felhalmozott, nem segít otthon semmiben. Az anyósom pedig fizet utána, dolgozik főállásban (mindketten nyugdíjasok) főz, most takarít. A saját lányát nem köszönti fel születésnapján, múltkor erről esett szó, még azt sem tudja mikor van. De még azzal is gondjai voltak, hogy melyik hónapban...

2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Én anyósomék rengeteget kéregettek tőlem, még amíg a párom ott lakott, mindíg adtam is nekik pénzt, nem keveset, de mindig elszórták (miután nem adtam tartozás miatt az áramot és a gázt is kikapcsolták náluk), páromat meg folyton befogták, neki kellett mindent csinálni, amit ő keresett, azt is elvették tőle, folyton kiabáltak vele, meg mindenen veszekedtek a szülei, 18,5 éves volt, amikor ezt meguntuk végleg (4 év járás után) egy délután elmentem érte kocsival, bepakoltunk, és eljöttünk hozzám, ebből majdnem verekedés lett az apjával, de nagyon elkezdtek kiabálni a szülei, hogy nekik kell a lány pénze, csak azért akarom, hogy elköltözzön, hogy akkor nekem dolgozik. Annyiban szerencséje volt, hogy nem 0-ról kezdtük az életet, egy kis lakást sikerült vennem addigra már (2 évvel vagyok csak idősebb nála), munkám volt, és van jelenleg is. Autóm már nincs, de lehetne még, de az csak pénznyelő. Az én szüleimmel jóba vagyunk, de a párom szüleinek a lakcímünket sosem mondanánk meg, még jönnének kéregetni. Ha felhívnak, vagy mi hívjuk őket, nagyon hamar kiabálásba, veszekedésbe torkollik a dolog. Az esküvőnkre sem fogjuk őket meghívni, maximum a két testvérét.
2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem gyakorlatilag onnét kezdődött, amikor lefeküdtem vele... :(
2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!