Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Ti mit szólnátok ha a párotok anyja véletlen a párod volt barátnője nevén szólítana? 3 éve együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 16:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%
Egy barátnőm mesélte, hogy neki a nagymama nem bírta megjegyezni a nevét, de nem máséval cserélte fel, egyszerűen izékének hívta. Szerintem ne foglalkozz vele, legalább megpróbált valami nevet mondani :D
2019. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, tipikus vihar a biliben...
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is előfordult, hogy nevelőapámat véletlenül az édesapám becenevén hívtunk.


Én meg néha véletlenül "Tatának" (nagyapámat hívom így) szólítottam :)


Engem meg gyakran a nagynénim nevén hívnak. Szóval nem gáz.

2019. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
79%

Megesik. Én nem vagyok sem idős, sem szenilis, de néha képes vagyok a közetlen kollegáim nevét elfelejteni pillanatnyi elmezavar hevében :D volt már belőle ultragáz helyzet, hogy beszéltem kollegával, hogy XY csinálja az adott feladatot, és képtelen voltam kimondani a nevét. Pedig évek óta ismerem.

Mondjuk legalább párom családjával könnyű dolgom van, náluk még divat a névöröklés, mindenkit ugyanúgy hívnak :D (tehát anyós és sógornő, nagymama... após, párom, nagyapa ha élne...)


Röviden, ha nem folyamatos, nem akadnék fent ezen. Többszöri alkalomnál viccesen rákérdeznék, hogy ennyire hasonlítok az exre, hogy mindig kever? Ha normális, akkor utána már figyelni fog. :)


(Nagymamám óvónő volt, 40+ éven át minden gyereknek tudta a nevét, akarhányan voltak testvérek, mindegyiknek tudta a nevét, mimdig. SOHA nem tévesztett. Engem világéletemben anyám nevén szólított, több mint rendszeresen. Egy idő után családi anekdota is lett. Én csak nevettem rajta, anyám megsértődött mindig, valamilyen homályos oknál fogva ő ezáltal pótléknak érezte magát. Nem párkapcsolati szitu, de azért hasonló. :) )

2019. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Sőt, azon se akadtam ki, amikor anno a pasim szólított a volt barátnője neven.
2019. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Hát szerintem más ha nem olyan személy nevét tevesztik össze.

Mint például az ex-es téma, szerintem kicsit zavaróbb.

2019. febr. 24. 18:04
 17/42 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyszeri eset, az lehet véletlen is, emiatt nem rugóznék (anyukám unokatestvére is hívott már anyukám neván, egyszeri nyelvbotlás volt :D). Ha hallanám, hogy rosszindulat van mögötte a hangsúlyból, vagy folyamatos lenne (és mondjuk nem demencia miatt), vagy emellé még éreztetné azt, hogy az exet jobbnak tartja, az zavarna.
2019. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%

Most őszintén, soha senki nem tévesztett még el nevet?


Mert én rendszeresen teszem, pedig fiatal vagyok. De néha más nevén szólítom az embereket, ahogy engem is összekevernek néha, tanárok, munkatársak, barátok.

2019. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%
De ahogy látom, a kérdező csak azt keresi, hogyan kerekítsen ebből egy jó kis balhét... :D
2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
10%

Semmit. Sőt, azon se akadtam ki, amikor anno a pasim szólított a volt barátnője neven.


Ez azért már durva,ha szex közben mondja akkor se akadsz ki?

36N

2019. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!