Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Ti mit szólnátok ha a párotok anyja véletlen a párod volt barátnője nevén szólítana? 3 éve együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 16:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
77%

"Hát szerintem más ha nem olyan személy nevét tevesztik össze."


A tévesztés lényege, hogy akaraton kívül, véletlenül csinálod. Nem célzottan, nem szándékosan, csak hiba a mátrixban. Ha tudnád irányítani akkor nem lenne tévesztés.


Na meg jobban érzed magad, ha Gizi helyett Józsinak hívott volna? Szerintem nem.


Vagy, alapból mi az, hogy "AZ" ex. Átlag embernek van jó néhány ex az életében, Éva, Tünde, Sára, akárki. Téged Évának hívott, most fújsz rá, mert ő "AZ" ex. Ha meg Gizinek hívott volna, akkor első gondolatod az lenne, hogy nem tudom ki az a Gizi, de biztos valamelyik ex és ugyanitt tartanál.


Vagy honnan tudod, hogy az adott név csak az exet illeti? Az is lehet, hogy 10 másik ismerősére gondolt akinek ugyanaz a neve.

2019. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
9%

Azért nem teljesen mindegy,ha egy családtag nevét keverik össze,vagy egy idegen nevén szólítanak 3 év után. Én szóvá tenném.

Mi egyszer beazélgettünk párommal este,és a nagy dumában egy ismeretlen nő nevén szólított. Nem hagytam szo nélkül,de a mai napig nem jöttem rá,hogy ez mi volt. Szerinte csak nyelvbotlás.

A lényeg hogy ha már 3 éve tidja a nevedet,akkor illik is megjegyezni. Azért mégsem 3 hete vagytok együtt.

Munkatársam mondta a minap,hogy a fia mindig más lányt visz hozzájuk. Megkérte,hogy akit nem tátott kétszer,azt be se mutassa,mert ennyi nevet képtelen megjegyezni.😊

2019. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így gondolom utolsó!!😊
2019. febr. 25. 00:30
 24/42 anonim ***** válasza:
56%
Először azt olvastam, hogy a párom szólítana engem az ex nevén. Ha ezt az anyós tenné, akkor elengedném a fülem mellett. Kedveljük egymást, nem emiatt fog megromlani a kapcsolatunk!
2019. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
82%
Én a fiam ovónőjével vagyok így. Soha senki nevét nem keverem, de az övét...… Jolinak hívják, de rendszeresen Gyöngyinek szólítom. Már párszor bocsánatot kértem, és tényleg nem szándékosan csinálom. Szerintem ebben nincs semmi. Lehet, hogy neki olyan Gyöngyis vagy. Pedig én pl még csak nem is ismerek Gyöngyit.
2019. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy sok nő unalmában már nem tud mibe belekötni.

A kérdező is az elődjén és annak a nevén rugózik a mai napig.

Pont az ilyen nők miatt, én az összes barátnőmet nyuszikámnak hívtam.

Ezt nem lehet eltéveszteni bár volt már, hogy valakit cicuskámnak szólítottam, de nem balhézott érte.

2019. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
53%
Még nem tévesztettem el, de már majdnem kétszer is, hogy a lányom ex barátja nevén akartam szólítani a férjét.Ex baráttal együtt volt 2 évig, férjével már 4 éve.Nem értem, miért az előző neve akart a számra állni?Szerencsére nem mondtam ki.Borzasztó lett volna.Nem is értem.
2019. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
73%

"Nem értem, miért az előző neve akart a számra állni?Szerencsére nem mondtam ki.Borzasztó lett volna." - ja, tiszta 3. világháború....

Aki képes azon rugózni, hogy véletlenül rossz néven szólítja valaki, annak hihetetlen mennyiségű kisebbrendűségi érzése lehet...

2019. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
29%
De ha szex közben az exetek nevét mondja akkor utána durciztok,az miért zavaro?
2019. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
#29, na ezt gondoljuk végig... én pl. férfi vagyok, a párom egy nő, ahogy az exem is egy nő. Ha a párom az exem nevét mondaná szex közben, az azért lenne zavaró, mert ha biszex vágyai vannak, azt miért nem vállalja fel nyíltan.... tudod, párkapcsolat, őszinteség, ilyesmi...
2019. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!