Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan éreznétek magatokat...

Ti hogyan éreznétek magatokat ebben a helyzetben? (anyós, após)

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk, mindkét oldalról első unoka lesz. Nemrégen anyósom bejelentette, hogy majd elutaznak külföldre nyaralni majdnem 2 hétre a nyáron. Nem csak anyósomék, hanem apósom oldaláról a szűkebb család, testvér, unokahúg stb. A dátum konkrétan a kiírt időpontom előtt 2 héttel van. Kérdezte férjem, hogy last minute út vagy miért pont akkor mennek? Mondta, hogy nem, csak úgy.

Egyébként nem nyaralós típusok, kb soha nem mennek sehova és külföldön még pláne nem voltak nyaralni, szóval nem irigylem tőlük, érezzék jól magukat.

Csak nekem olyan furcsa, nem tudom hogyan érezzem magam, de őszintén szólva kicsit bánt a dolog. Ott lett volna az egész nyár erre az utazásra, erre akkor mennek amikor jó eséllyel már szülni fogok és még ki is adták feladatnak, hogy addig a nagymamát majd istápoljuk az otthonban.

Most nem tudom, hogy a hormonok miatt van-e, de ez nekem rosszul esik.

Bocsánat ha hosszú lett.


2019. márc. 16. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
" unokával is kalkulálni kell"- neked de nem nekik.
2019. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
A kiírt előtt 3 héttel szültem, ami egy teljesen normális dolog. Szóval ezt nem lehet beütemezni, lehet már "rég" meglesz mire elindulnak. Valószínű akkor tudták mindenkivel összeegyeztetni. Neked meg hidd el jobb lesz, ha nem cseszegetnek a szülés előtti/utáni napokban.
2019. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Inkább örülj neki, hogy nem akarnak mindenbe belekontárkodni. Mi megmondtuk mindkét családnak, hogy sem a segítségük, sem a "jó tanácsaik" nem kellenek. Majd ha úgy döntünk láthatják a gyereket. A legtöbb nagyszülő semmit nem tud érdemben építeni egy baba érkezésénél, rontani viszont annál inkább.
2019. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Utolsó, azért ezzel vitatkoznék. Igenis van olyan nagymama, aki még fel tudja idézni, h milyen egy gàtseb, és van annyira intelligens, hogy pont olyan segítséget nyújtson a fiatal anyànak, amilyenre szüksége van. Pl mindennap hoz egy fazéknyi főtt ételt, esetleg leül a 2 éveshez mesét olvasni, mikor az anya épp fejne, szoptatna, venne két levegőt, stb.
2019. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Én örülnek neki 😀

Legalabb nem logna mindenki a nyakunkon😊

Az elsö es legfontosabb neked es a babanak is a nyugalom!!

Es a babanak sem a legjobb ha az elsö hetekben jönnek mennek puszilgatjak,nincs immunrendszerük barmit könnyen elkaphat.

A herpeszbe bele is halhat...

Elmosogatni,ruhat kiteregetni es összeporszivozni a ferjed is összetud.

Talan meg fözni is remeljük.

De neked is lesz idöd😊Nagyon sokat fog aludni a pici

böven lesz idöd az elsö hetekben barmire🙂

Lehet rosszul esik neked,de had menjenek🙂

Legalabb tenyleg nyugiban leszel au utolso 2 hetben🙂

2019. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Látom, hogy anyós-após esetén minden baj.

Ha részt akar venni a baba érkezésében az a probléma, ha nem akar ott nyüzsögni, hanem el mer utazni 2 hétre a szülés előtt 2 héttel, akkor meg az.

Van sapka, nincs sapka!

Az élet egyik igazsága, hogy akinek gyereke van, az optimális esetben maga is anyós lesz, egy neki való mennyel!:D

2019. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát én lehet, hogy nyugodtabb lennék ha anyósom az első hetekben nem lenne itt. Csak mikor már összeszoktunk.
2019. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!