Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom! Ki nem állhatom. A...

Anyósom! Ki nem állhatom. A lentiek fényében szerintetek velem van a baj? Ja persze, ezekből a párom semmit nem vesz észre.

Figyelt kérdés

Rövid jellemzése:

- tükör helyett minden esetben a távcsövet használja, szemfülesen kiszúrva a környezetében lévők hiányosságait

-a sütés-főzés kib.szott világbajnoka, olyan étel nincs amit ő ne tudna elkészíteni és ami után ne kéne órákig simogatni a hiúságát, hogy mekkora ász is ezen a területen

-gyerekeit gondosan, a bensőséges anya-gyerek (szeretet, a gyereknek is van lelke, néha nem ártana magunkról is kicsit beszélgetni) kapcsolattól elzárva, rideg tartásban felnevelte. Tapsoljuk meg, hogy mindkét gyereke érzelmi analfabéta és kb. 35 éves korukig egy normális kapcsolatuk sem volt... Good job!

- előszeretettel tesz megjegyzéseket az ember súlyára, úgy hogy a férjének és a kislányának kb.akkora segge van mint Kambodzsa.

- az ismerősei az alábbi jelzőkkel jellemzik: bunkó, paraszt.

- a szemedbe mosolyog, a hátad mögött elátkoz örökre.

- a legnehezebb időkben is biztosan számíthatsz rá, még párszor beléd rúg, biztos ami biztos alapon.



2019. márc. 19. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy véletlenül hat hónapos terhes? Mert megint nincs konkrét eset csak szidatni akarsz valakit...
2019. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem lehet a Te anyósod, mert Ő az én anyósom.
2019. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Kihagytad, hogy van egy bunkó paraszt menye.
2019. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Tulajdonképpen leírtad a saját tükörképedet.
2019. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis anyós lesz tebelőled is!
2019. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Hahaha. Szépen beoltotta magát a buta liba. 🤣 Az ilyenbe bele se dugnám, nem hogy belé is eresszem....
2019. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Iktasd ki az életedből. Én már két éve nem kommunikálok anyósommal, ő is rosszabbik fajta, ráadásul sunyi is, nagyon jól játszik : még mivéletlenül se hallja meg a férjem. Legtöbb beszólása akkor van, amikor férjem vagy telefonál, vagy mosdóba megy, vagy csak épp olyan ügyet intéz, hogy késik a családi összejöveteltről... Apósom papucs, szemethuny folyton, sógornőm meg még szurkol is neki :) ha férjem a közelben van, akkor szimplán pofavágással fejezi ki nemtetszését. Mondjuk aki óta gyerekünk született, azóta visszavett, mivel én nem megyek hozzá már két éve, a babát meg nélkülem nem viszi el a férjem, így kénytelen ő jönni. Lassan kezdi felfogni, hogy pl csokit cukorkát nem adunk a picinek, nem rontom el a négy fogát, ezeket a kéréseimet betartja. Szerencsére havonta egyszer jön, szokott vicceskedni, hogy nyáron viszi a tóhoz fürödni, ("jajj aranyom, a mama visz téged fürödni a tóba") én meg mindig viccesen mondom, hogy jaj babám mond meg a mamának, hogy majd anyag elvisz téged, persze tudom ez nem megoldás, de nem fogok a pici előtt veszekedni, és mondani fogom az öreganyjának, hogy az van amit én mondok.
2019. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanez az én anyósom is. Már nem is beszélek vele egy éve.

Megmondtam a páromnak is, ha beteszi hozzánk a lábát akkor engem többet nem lát.

Azóta minden happy, anyós mentes.

2019. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%
Az én ex anyósom ugyan ez. Sőt.... Tudnám meg ragozni is az eseményeket. Évekig befogtam a számat. A fiával való válaszunk után is próbáltam tartani a jó viszonyt. Hát ő ebbe nem volt partner. Amikor már a kicsi lányom is bele vonta a hulyesegeibe akkor leallitottam. Igazából a saját maga indulatos hangnemet felhasználva. Utána fel évig maga volt a mennyország az életem mert nem beszéltünk. Persze ő keresett meg. Azóta ott tart a kapcsolat hogy egy hónapban egyszer egy e-mail de lehet még annyi sem. Az unokáját akarta felhasználni ellenem és zsarolni vele... Én tiszteletem benne a korát és visszafogtam magam mert az anyám lehetne de amikor a kicsimmel vagdalozott na azt már nem turtem.
2019. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!