Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mások anyósa is bele akár...

Mások anyósa is bele akár szólni mindenbe?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Eleinte anyósommal nem voltak gondok, de így mindenbe szeretett bele szólni. Ha otthon voltunk az volt a baj, ha nem akkor az. Állandóan azt hallgattam, hogy sétáljak többet, diétázzak. (kb 5kg s súlyfeleslegem) Páromat is ezzel traktálja kb mindig. Most fél éve költöztünk össze, külön albérletbe, amit anyósom intézett. Valamiért nagyon ki akarta már rakni a fiát. A lényeg, hogy most viszonrtnt mindenbe beleszól. Mit hova rakok a lakásban, mit mikor csináljak, illetve ha nem vagyok otthon mert dolgozom, ételt visz páromnak, ezzel nem is lenne baj, de csak annyit amennyi páromnak elég. Rám soha nem gondol, mintha nem is lennék ott. Azt hozzá teszem majdnem minden nap főzök, soha nem megyek el úgy dolgozni, hogy ne legyen otthon mit enni.

Rosszul esik, hogy teljesen kirekeszt anyósom. Mintha egy burokban élnének, és most jönne rá, hogy a "kisfia" elköltözött. Ha küldenek ételt általában egy adagot. Eléggé rosszul esnek ezek a dolgok. Páromnak mondtam a problémát, de nem érti mi ezzel a baj. Ha valami van párom mindig a szüleit hívja először, engem Max utólag értesít. Ha át is megyünk vendégségbe is biztosan beszól valamit. Kezd fárasztó lenni. A lakásban amit bérlünk is kb mindent ő akart berendezni, amikor szóltam, hogy azért ez nem így működik akkor megsértődött. (a hátam mögött a főbérlőt is hivogatta, hogy mit újitson fel a tulaj a lakáson,mert szerinte nagyon lelakott) hozzá teszem a lakást jó áron béreljük, ezek után még örülhetünk, hogy nem raktak ki minket.

Fárasztó, nagyon. Más is volt hasonló helyzetben? Ez vajon jó irányba alakulhat? Félek, ha gyerek lesz még jobban eldurvul



2019. ápr. 26. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
igen
2019. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, sok anyuka beleszól mindenbe. De a gáz nem ő, hanem hogy nem tudjátok kirekeszteni a magánéletetekből. :) Se te, de főleg nem a párod, aki azt sem vágja mi a probléma. De hát lakva ismerszik meg az ember, ugye? Max félévet jósolok még kettőtöknek, légyszi ne szülj még gyereket, mert nevelő apja lesz csak.
2019. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha a párod az anyós jelöltnek ad igazat,akkor mit vársz?

Elöbb-utóbb le fogsz lépni.

2019. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Közöld a pároddal, hogy vagy leválik végre az anyjáról, vagy felejtsétek el egymást.


Szedd neki pontokba mi zavar téged, adj neki 1 hónapnyi időt, és ha nem változik semmi, egyszerűen szedd a cuccod és lépj tovább.


Ne adj neki még egy hónapot, meg mégegyet.


Ha sikerülne változtatnia, de egy hónap múlva megint kezdődik minden előlről, akkor ugyanúgy lépj tovább.


Te elmondtad neki mi a probléma, az esélyt megadtad neki, hogy változtasson a dolgokon és jó irányba terelődjön a közös életetek, ha ő nem élt vele, akkor így járt.


Addig tedd meg ezt, míg csak másfél éve vagy vele együtt, és nem 15 éve 3 gyereket leszülve.

2019. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Sajnos nagyon sok ilyen anyós van, főleg a fiús anyukák között, főleg az egygyerekes fiús anyukák között, és még főleg az egyetlen fiát egyedül nevelő fiús anyukák között!

Tönkre fogja tenni a házasságotokat, ha nem tudtok távolságot tartani tőle. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen szigeteljétek el magatoktól, hiszen a férjed nyilván kötődik hozzá. De költözzetek tőle minél távolabb, és tegyétek egyértelművé, hogy ti egy külön család vagytok, és nem rongyolhat bele az életetekbe, amikor neki úgy tetszik.

Ha tehetitek, inkább ne fogadjatok el tőle semmit.

2019. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
a faszid egy lúzer, vagy ő vagy az anyja, választani kell
2019. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Ne építs erre a fiúra, ha ennyire nem érti, mi a gond,akkor nem lesz közös jövőtök. Veled él és mindent a szüleivel beszél meg, utána értesít téged???

Akkor menjen haza, anyucikához meg az egyadagos kajához. ezért nem kell albérletet fenntartani!

Remélem, a következő párod valóban férfi lesz, nem egy ilyen bólogató jános.

2019. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
A párod viselkedése ijesztő:(
2019. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, akkor kezdett javulni, mikor másik városba költöztünk.
2019. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
89%
Itt eloszor is a kedvese parodat kellene helyre rakni. Nem is ertem, hogy nem erzekeli a problemakat amiket leirtal. Illetve azt sem, hogy te mit keressel meg mellette azok utan, hogy szinte semmibe vesz. Ne haragudj de szerintem ha ennyire nem ismertettek egymast akkor kicsit elhamarkodott volt a koltozes. Nem bantasnak szanom de igy gondolom. ( Bocsanat az ekezetek hianya miatt,angol billentyuzetrol irok)
2019. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!