Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti együtt tudnátok élni...

Ti együtt tudnátok élni anyóssal apóssal egy kétcsaládos házban?

Figyelt kérdés

Mi együtt élünk persze elkülönítve egy fallal, de közös kert.

Eddig nem zavart, mert jól jött sokszor a segítség, amíg bele nem jöttem a dolgokba, háziasszony teendőkbe stb.

De most mar néha zavaró. Hogy pl. néha átjönnek, emiatt pl sosem merek egy szál bugyiban melltartóban rohangálni, mondjuk nyaranta kiülni napozni nyugodtan hogy ne lásson engem após anyós. Vagy csak szimplán ne hallani egymás zörgéseit stb mert azt azért át lehet hallani. Én szeretnék csak a férjemmel egyedül kettesben élni.

Lehet nyavalygásnak meg kicsinyes dolgoknak hangzik de én ilyen vagyok.

Viszont nem merem felhozni a férjemnek mert biztos vagyok benne hogy neki meg épp ez a jó. Ő mindig is olyan kényelmes típus volt, szereti ha a szüleivel egy nagy házban lehet.

Szerintetek mit tegyek?


2019. máj. 31. 10:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

Milyen érdekes, hogy ameddig TE szorultál az Ő segítségükre, addig nem zavart.

Szánalmas.

Amúgy természetesen az adott személyektől függ.

2019. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%
Én éltem együtt anyóssal, apóssal egy fedél alatt 8 évig. Tény, hogy mi egy 53m2-es panelban laktunk velük, de köszönöm szépen, elég is volt. Bőven.
2019. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem az anyósékat akarom kirakni a házból! Erről szó sincs! Azt szeretném, ha mi költöznénk külön!

Amúgy meg ha valaki, én biztosan tisztelen az időseket, szóval rágalmazásnak itt helye nincs. És nem vagyok egy luxuspi..a, hogy követelném a külön házat a férjemtől. A férjem nagyon introvertált típus és nem az a mindig vidám ember, szóval nagyon meg kell gondolnom, hogy mikor ülök le vele ilyen témáról beszélni.

Jah, és nemaz van, hogy eddig jól jött a segítség, innentől kezdve meg letojom őket. Mihelyst feltaláltam már itt magam, van, hogy én segítem őket ki ezzel-azzal. Szóval kölcsönös.

2019. máj. 31. 12:42
 24/27 anonim ***** válasza:
45%
Minek mentél hozzá? Nem vagy boldog! Nem is leszel, ha így maradsz! A férjedet nem érdekli, hogy neked mi a jó.
2019. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
34%

"Azt szeretném, ha mi költöznénk külön!"

Hát akkor mire vársz? mondd meg, külön akarsz költözni.

Gyűjtsünk és utaljunk erre nektek pénzt? Marad általában az albi kifizetése után annak, aki erősen dolgozik. Akkor hova utalhatunk?

2019. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 lilla64 ***** válasza:
72%
Nem jó együtt,se anyósékkal se a szülőkkel.Nekik egészen más a felfogásuk mint a fiataloknak.Ebből mindig adódnak konfliktusok,ami a házasságra is rányomja a bélyegét.
2019. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 grafno ***** válasza:
25%
Anyossal biztosan nem, mert már idős és mindenert idegesíti magát,kozben nekem mondja, a gyerek miért játszik a vízzel, miert zörög, miért játszik igy-ugy,miert szaladgál, 25fokban is kabát meg sapka legyen rajta mert megfazik stb. Ezek a gyakoriak. Heti pár óra elég ebből az áldásbol, de én a szüleimet szeretem és ha mondom ez így legyen akkor rugalmasak és nem húzzák a szájukat mindenen. Anyossal akkor ha 5m magas lenne a kerítés es 4 pitbull lenne eleresztve. Anyos rasenez a gyerekre. Vater egész nap játszik vele. Ha csörög a telefon, vagy csengő akkor mindig mondja opa opa opa😂. Aranyos. Érzi ki törődik vele.
2019. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!