Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Együtt élni anyósommal?

Együtt élni anyósommal?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Ideköltöztem páromhoz úgy három éve, aki ugye még a szüleivel lakik. Azóta összeházadodtunk és lett egy kisbabánk is. Mindig úgy beszéltük hogy amint kicsit jobban állunk anyagilag különköltözünk. És most igy is van, lehetőségünk lenne különmenni de azt mondja nem akar, mert így könnyebb megélni. Ezzel eggyet is értek , de én már megbolondulok. Sokszor belegondolok hogy velem van a baj, mert csak nem tudok örülni annak ami van de ha igy is van én ezt már nem birom elviselni!!! Nem részletezem de ő az a tipikus anyós aki mindenbe de tényleg mindenbe beleszól. A másik meg hogy ugye ez az ő házuk szinte semmi jogaim nincsenek. Sokszor úgy érzem magam mint egy ötéves kislány. De páromnak ezt meg hiába mondom meg sem próbál megérteni. Már a válás gondolata is megfordult a fejemben hogy szabaduljak... Pedig páromat szeretem. Mit csináljak? Vagy tényleg nekem kellene beletörődnöm és valahogy örülni ennek? Kérlek segítsetek
2018. jún. 30. 07:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ostoba vagy, hogy odaszültél a pasid szüleihez, csak gratulálni tudok hozzá. Szintúgy, mint a csodálatos, megértő férjecskédhez. Ha nem ő nem hajlandó leszakadni amyuci csöcséről, akkor nem tudsz mit tenni, marad a válás.
2018. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
MOst ez komoly, hogy a pasi nem akar elköltözni anyucitól? Első dolgom lenne már gyerek nélkül is, hogy a párommal saját lakásban éljünk. Hát még gyerekkel.
2018. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Adj neki ultimátumot. Jogosan érzed ezt nem megfelelőnek. Elég ciki, hogy adottak az anyagi lehetőségek és csak kényelemből nem akar költözni. Nyilván ő otthon érzi magát, de te nem.
2018. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Igazad van, menni kene. Szep szobol nem ert. Ultimatum. Igen vagy nem, ha nem viszlàt ès sok sikert.
2018. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Egy boldog házasság kezdete...

Nem tudom, miért kell más nyakára gyereket vállalni. Annyi ilyet ki lehetne küszöbölni azzal, ha az emberek akkor vállalnának gyereket, ha minden körülmény adott.

2018. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Felmegy bennem a pumpa az ilyen buta nőktől, mint te kérdező. Nem igaz, hogy még mindig vannak ilyen emberek.. Mikor tanuljátok már meg hogy anyuci kicsi fiához nem megyünk hozzá és nem költözünk anyóshoz?? Nem tudom hogy lehetett ennyi eszed. Nem ért volna rá a gyerek akkor, ha már elköltöztetek? Ha meg a párod nem akar, akkor legalább előbb kiderült volna, hogy nem vagy neki elég fontos. Most jön az, hogy nem bánsz semmit, ugyanígy csinálnád, mert a gyereked az életed értelme blabla. Hát akkor gratulálok és sok boldogságot... Szenvedj tovább v legyél egyedülálló anyuka. Mindkettő fantasztikus kilátás. Nem tudon hogy lehetett ennyi eszed.
2018. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Hát, arra a részre inkább nem térnék ki, hogy mekkora butaság volt anyósékhoz költözni, illetve oda lebabázni. Az elôttem szólók úgyis megtették már.

Viszont a helyzetet valóban jól látod, ez így nem mehet tovább. Anyagilag mit raksz ebbe a kapcsolatba, dolgozol már egyáltalán? Vagy csak a lyukad? Ebből a szempontból talán még meg is érteném a férjedet, hogy egy keresetből nem mer külön költözni.Ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy minek mentél hozzá, és főleg minek szültél egy olyan embernek, aki ilyen szinten anyuci pici fia, illetve ennyire nem érdekli, hogy te jól érzed-e magad.?!

Szépen ülj le vele, és állítsd kész tények elé. Vagy költöztök, vagy te mész a gyerekkel, és váltok.

2018. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi tökéletes ember, ők aztán soha semmiben nem hibáztak...


Kérdező: baj van. Ha nem akar onnan költözni, akkor nem fogtok együtt maradni, ha mégis, akkor boldogtalan leszel. Lépned kell valamit.

2018. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha lehetőséged van költözz el egyenlőre anyukádékhoz. Ha megy utánatok mondd h max egy közösbe költözöl anyudéktól...ha nem is megy utánatok akkor egyértelműen válás.
2018. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyen más megoldás nincs, el KELL válnod! Nem vagy rabszolga, rabszolgaként te boldog soha nem leszel. Ne akarj örömet találni ott, ahol nincs. A férjed nem szeret. Ennyi. Aki pedig minket nem szeret, azzal nem élünk együtt. (Mondanám, hogy beszélj vele - beszéltél, nem működött. Egy remény, hogy utánadmegy, de nem fog, az anyja megad neki mindent, amire szüksége van. A szexet meg megoldja. Esetleg ígérgetni fog, hogy egy kicsit menj vissza, és majd elköltöztök, ennek ne dőlj be, csak időhúzás. Vagy költözik MOST, vagy soha nem fog.
2018. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!