Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet ezellen tenni?

Mit lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy apósom alkoholista. De nagyon durván.

Összehugyozza magát, összehányja magát, az erkélyen fütyül hajnali 3-kor , kötözködik és roppant gusztustalan.

Jövő hónapban hálistennek külön költözünk a párommal én 20/N ő 22/F, de elviselhetetlen amit az apja csinál.

Anyósom dolgozik, apósom hónapokig otthon tespedt mert ő részegen elesett és beütötte a bordáját és fáj neki itt meg ott...

Legszívesebben hagy ne mondjam mit tennék vele, mérhetetlen bennem a düh és az undor.

Engem is zaklat néha, Messengeren írogat, hogy szeret meg hívogat...

Szerintetek sértődés lesz belőle, ha nem mondjuk meg hova költöztünk nehogy oda tudjon jönni részegen apósom?

Mert volt már rá példa hogy a mi házunk előtt is ordított hogy menjek le, a lányához meg a vejéhez és a kicsi gyerekükhöz is elment részegen hogy ő hagy aludjon ott.

Az anyósom nem hajlandó elhagyni, de nem bírja elviselni se...

De hogy tudja egy ilyen ember mellett élni az életét?

Mit lehetne tenni ezzel a gusztustalan emberrel?

Kényszerelvonó vagy bármi más ötlet?

Legszívesebben bezáratnám valami elmegyogyiba...

Bocsi a lenéző írásomért de eddig vagyok már vele...😩😤


2019. jún. 21. 20:02
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Elköltöztök. Beengedni nem vagytok kötelesek. Ennyi.
2019. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen elköltözünk ezt le is írtam, de anyósom miatt (is) kérdezem, illetve gondolom a szomszédoknak is roppant idegesítő, meg vannak bélyegezve (anyós és párom) apósom viselkedése miatt...

Volt, hogy a lépcsőházban ivott, és a lakók emiatt a páromat is lenézik, anyósomat is.

És megmondom őszintén jól esne, ha kapna valami büntetést, azon gondolkoztam hogy kellene rá hívni a rendőrséget, de abból nagy botrány lenne...

Ahj nem tudom, annyira idegesít

2019. jún. 21. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, szakíts meg minden kapcsolatot és kész. Mit kell ezen agyalni?
2019. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát, hogy őszinte legyek, én is lenézem azt, aki önszántából egy alkesszal el együtt. Anyósodnak el kellene válnia, de gondolom nem az övé a lakás és csak kell a férje jövedelme- mert biztosan van neki
2019. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se add meg az új címet.
2019. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod megérti hogy nem akarod látni nàlatok.

Mert nagyon befog titeket égetni meglesz rolatok a véleményük a szomszédoknak,akkor ne hagyjatok h hozzatok menjenek.

Mondjatok meg ha nektek lesz idötök majd mentek ti hozzajuk.

Ha a parod nem tamogat sajnos csak vitaforrà lesz es elöbb v utobb szakitas lesz belöle.

Ha megért és támogat menni fog.

Ha azzal jön h az apja stb...Nem mondhatja neki h ne menjen hozza akkor felesleges az egesz.

Vagy egesz eletedben ezt nyeled es türöd es szégyenkezel miatta vagy

most veget vetsz a kapcsolatnak.

Szoval a parodon mulik mit szol ehhez.

2019. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Anyósod nem hagyja el, de ez nem jelenti azt, hogy miatta neketek is mindig jópofát kell vágnotok. Persze hogy ne mondd meg hova költöztök. A párod hogy áll az apjához?
2019. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!