Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan félek tenni ezellen...

Túlságosan félek tenni ezellen. Hogyan tudnék jobban a talpamra állni? 15/F

Figyelt kérdés

Röviden és tömören annyi, hogy apám már évek óta fizikai és lelki terrorban tartja a családot (anyával és az öcsémmel együtt, aki még csak 11 éves) és túlságosan félénkké, visszahúzódóvá váltam + félek mik lesznek a következmények. Vagy nem intézkednek rögtön és ki tudja miken kell akkor is keresztül mennem/mennünk.


Nem szeretném most ide kiírni a problémámat az ismerősök elkerülése végett, max csak privátban. Csak érzem hogy azért mégis valakinek beszélnem kell erről valskinek, mert becsavarodok és ezért fordultam ide.. most is már 1 órája felkeltem arra, hogy remegek és szorongok.

Pszichológushoz sem mertem még elmenni és az ofőm nem túl segítőkész, szóval jobbára magamra vagyok utalva.


Légyszíves csak akkor kérd, hogy meséljem el, ha komolyan veszed és nem trollkodsz, mert most pont nem erre lenne szükségem.


2016. nov. 19. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szia ! Ha nagyon kegyetlen veletek apud akkor vedd fel mobillal videóra.Mutasd meg a videót kereszt anyunak,kereszt apunak,elvileg ha gond van egy családban a keresztszülő segít a gyermeken.De el is mehetsz egy pszihológushoz,és megmondhatod neki,hogy kérem bajok vannak otthon.Bizonyítékom is van ! Ezen a videón látszik hogy apám üti a tesómat,és ordibál vele. 38 F
2016. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Pedig valakiben meg kellene bíznod. Az osztályfőnök lehet, hogy nem segítőkész, de komoly esetben kötelessége is segíteni. Vagy ha nem bízol benne, akkor másik tanár vagy rokon. Sajnos 15 évesen az ember nem tud megoldani egyedül komoly problémákat, csak szerencsés esetben.
2016. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!