Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Érzelmi zsarolás, sz@rkeverő...

Érzelmi zsarolás, sz@rkeverő anyós?

Figyelt kérdés

Anyósom állandóan csak szervezkedik,kavar szinte már zaklatja az embert.Naponta hívogat (csak ma HÁROMSZOR hívott,reggel 8-kor majd 10-kor és most 6 órakkor).Minden áldott hétvégén kint kell lenni,pedig lenne ám dolgunk,de nem,menjünk kifele.Ha nem megyünk,akkor sír a telefonba meg emailt ír,hogy mi milyenek vagyunk.

Random beállít hozzánk,sosem szól előre csak jön és ráfekszik a csengőre.Múltkor moziban voltunk a gyerekekkel,ott meg ugye telefon kikapcs vagy lenémítás.Na mama közben jött,mi nem voltunk otthon,telefonra nem reagáltunk, már hívta a rendőrséget.Előtte meg undorító üzeneteket írt,hogy biztos otthon vagyunk csak utáljuk őt.

És voltak már hasonló esetek is.


Én már veszekedtem vele,semmit sem értem el vele.Feleségem meg olyan nevelést kapott,hogy anyukának mindig igaza van,ő sosem lehet rossz.Igyekszem felnyitni a szemét, hogy ez így nem normális,de úgy érzem,hogy esélytelen.Gyerekek sem szeretnek ott lenni,mindig kritizálja őket,konkrétan sírva jönnek haza.


Mit csináljak? Megint próbáljak meg vele beszélni? Vagy felesleges? Feleségem semmit sem fog csinálni.A másik 2 testvére is ilyen.



2019. júl. 22. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Feleségem semmit sem fog csinálni"- Hát ez a baj.
2019. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Helyezd kilátásba a válást. Ha ez így megy,úgyis ez lesz a vége.
2019. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk napi szinten hívja élettársamat. Ez nem is lenne baj, viszont ha nem éri el, kétségbeesik és engem hívogat.

Volt, hogy este 10kor hívta, éppen "azt" csináltuk, nem vette fel, erre elkezdett engem hívogatni. Én sem vettem fel, és totál kiakadt.

De élettársam beszélt vele, és megmondta neki, hogy ez azért már gáz.

Azóta nem csinál ilyet, normális időpontban hívja.


Tehát, igen, feleségednek kell lépnie. Vagy pedig leszarod és nem mész át, nem veszed fel, egye az ideg.

2019. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Mit mond a feleséged, amikor erről beszéltek? Azt mondja, hogy igazad van, de nem tud mit csinálni, mert mégiscsak az anyja? Vagy azt mondja, hogy nincs igazad, az anyukájának van igaza, és nektek mindig haptákban kell állnotok a rendelkezésére?

Ha az első, akkor még van remény, ha a második, akkor tényleg nagyon nehéz a helyzet.

Igen, szerintem elsősorban a feleségeddel kell ezt megvitatnod, anyóst meg próbálni ignorálni, de ahogy a leírásod alapján tűnik, ez extra mérgező eset.

Amit a te leked érdekében tudok mondani, az az, hogy próbáld meg néha szánni. Szegény, gondolj bele, milyen sz*r lehet a bőrében lenni, ahogy folyton ez a rosszindulatú keserűség rágja belülről. Ahogy folyton azért teper, hogy ő legyen a főszereplő a családotokban, és nem és nem tud az lenni, mert ti már külön családot alkottok. Ennek érdekében meg még jobban nyomakszik, koslat és fúr egy olyan célért, amelyet soha nem érhet el, hanem csak megutáltatja magát. Milyen szánalomra méltó. Ahelyett, hogy élné a saját életét. Szegény.

2019. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Anyós minden bizonnyal pszichésen beteg. A feleségednek kéne leállítani. Ha ebben nem partner, nem sokat tehetsz. Az ultimátum jó ötlet lehet - mert ez valóban szét fog titeket robbantani ha így marad.
2019. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Na végre egyszer fordítva van! Most senki nem írja be, hogy a feleség "életképtelen" ??!!


Bocs, kérdező, nem kimondottan neked szól, de ha a férj csinálja ezt akkor ez megy.

Amúgy beszélj az asszonnyal. Finoman anyossal is lehetne. Én kevésbé finoman is beszéltem az enyémmel. Ja, én a nő vagyok.

2019. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!