Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az a kérdés, hogy az én...

Az a kérdés, hogy az én nővérem férjének az anyjának az új férjének az igazi gyereke, az nekem kicsodám?

Figyelt kérdés
Részletezve: A nővérem férjének az anyja egyszer már elvált, és egy egyszer mát szintén elvált férfihoz megy hozzá, és annak a vér szerinti lánya a kérdés, hogy ő nekem kicsodám!

2019. szept. 10. 19:38
1 2
 11/18 acelsziv ***** válasza:
79%
mindegy ki. Úgyis hülye vagy a barom kérdéseiddel.
2019. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Senkid. Már a nővéred anyósára/sógorod édesanyjára sincs külön megnevezés, ő még lehet rokonod, de igazából ő is a nővéred rokona. Mi hárman vagyunk testvérek, én még nem, de a másik kettő házas. Egyikük anyósával kétszer, a másikkal egyszer találkoztam, ők egymáséval talán már ötször is.

A sógornak a mostohatestvére akit kérdezel, hasonló kategória lehet ha együtt nőttek fel, ha felnőttek voltak amikor a szüleik összeházasodtak, esélyesen köztük sincs testvéri kapcsolat, és nem is nagyon tartják a kapcsolatot, tehát neked pláne senkid az illető.

2019. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, haszmos volt számomra!
2019. szept. 11. 22:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Senkid, teljesen idegen.
2019. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Coffelia ***** válasza:
A sógorod testvére. Nem jöttem rá ebből, hogy a sógoroddal közös-e az anya, szóval vagy mostohatestvére, vagy féltestvére. De ennél közelebbi szóval nem fogod tudni meghatározni.
2019. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A tokomon a szor
2019. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 acelsziv ***** válasza:
Hagyjátok. Ezt a hülyét már ki is tiltották az oldalról. Fölösleges válaszolgatnotok neki.
2019. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Senkid
2020. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!