Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnám megkeresni az...

Hogyan tudnám megkeresni az igazi apám?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 18 évesen tudtam meg az apa az nem apa. Anyám soha nem beszélt róla így utólag jönnek elő hogy mi miért történt ! Szeretném megkeresni azt aki engem megcsinált. Most jött el az a pillanat hogy egyszer az életben látni akarom és meg szeretném kérdezni tőle hogy miért nem keresett soha . Lehet nem fogok tőle semmit kapni de az arcát valahogy látni akarom. Semmit nem tudok se név semmi. Normális válaszokat előre is köszönöm.
2019. ápr. 9. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád nem mondja meg?
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mondja el.
2019. ápr. 9. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Az, aki megcsinált, 18 évig nem keresett téged. Szerintem megvan rá az oka. Ha meg is találod, nagyot csalódnál, mert ha 18 évig nem volt rád kíváncsi, ezután sem lesz, sajnos csak hülyét csinálnál magadból :( Becsüld meg inkább azt, aki eddig szeretettel nevelt fel.
2019. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De tudni szeretném
2019. ápr. 9. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Jobb lenne inkább elfogadni, hogy nem kíváncsi rád. Nekem is van egy ilyen besikerült gyerekem, az anyjával lebizniszeltük, hogy nekem soha nem lesz hozzá közöm. Nem örülnék neki ha aztán ide járna a nyakamra zaklatni.
2019. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező (#4), ha anyukádon kívül más is tudja, akkor van esélyed, hogy valakitől előbb-utóbb megtudod... ha senki más nem tudja (vagy adott esetben anyukád se, mert pl. egy éjszakás kalandból lett terhes), akkor soha nem fogod megtudni, bárhogy is szeretnéd...

Azzal mit kezdenél egyébként, ha az adott férfi se tudja, hogy született egy gyereke?

2019. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Talán egyszer megkeres, vagy édesanyád elmondja, hogy mit tud róla.

Amúgy nem rég valaki épp a gyerekét akarta megkeresni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Azért gondold meg kérdező, lehet hogy nagyon csúnya dolgokba botlasz. Muszáj bántanod anyádat puszta makacsságból?
2019. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Csak néhány verzió hogy mi lehetséges, mibe mászhatsz bele: Nézzük az általános eseteket: anyukád fiatal volt, felelőtlen. A barátja teherbe ejtette- A pasi nem akart gyereket, abortuszra hajtotta volna anyádat- Anyád meg úgy döntött, takarodjon a pali az életéből, a gyereke fontosabb. Másik véglet: anyád számító volt, férjhez akart menni, ezért szándékosan teherbe esett. Vér szerinti apád rájött, de szart rád, lelépett, dobta anyádat. A legocsmányabb lehetőség: Anyádat megerőszakolták, terhes lett, de képtelen volt abortuszra menni. És most éppen azt követeled tőle, hogy mondja meg ki tette pokollá az életét....
2019. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!