Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek erről a...

Regina Horváth kérdése:

Mi a véleményetek erről a kisgyermek szájba csókolás dologról? Én a gyermek édesanyja nem hagyom az apósomék pedig gyűlölnek érte. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 15:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Undorító dolog... én azt csókolom szájon, akit SZERELEMMEL szeretek. Szerintem az ilyen többet is érez a gyerek iránt..
2019. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
5%
Mi undorító a szájon csókolásban? Semmivel sem undorítóbb, mint más testrészen megcsókolni valakit. A csók egyáltalán nem szexuális dolog, hanem a szeretet kifejezésének egy módja a sok közül, mint ahogy pl. az ölelés is.
2019. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
13as Egy alvó vagy magatehetetlen embert is szájon csókolgatsz? Ugyanaz a kategória. Nincs még tudatában a dolgoknak, még nem döntheti el, hogy szeretné-e, tehát visszaélés.
2019. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
9%
Akkor ne is öleljem meg a gyerekemet? :O Ennyi erővel azt se tudja eldönteni, hogy szeretné-e. Sőt, ne is öltöztessem fel, hiszen még nem tudja eldönteni, milyen ruhát szeretne felvenni, nem? A gyerek nem hülye, csak kicsi. Ha nem akarja, hogy megöleljem, megpusziljam, megfogjam a kezét, azt ki tudja fejezni akkor is, ha még beszélni sem tud.
2019. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
82%
Az a baj vele, hogy higéniátlan. A nyálkahártyán keresztül több betegséget el lehet kapni, mint bőrön át. Főleg egy fejletlen immunrendszerű kisbabának, ez nagyon veszélyes lehet.
2019. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
84%

17:49 vagyok

Azt elfelejtettem mondani, hogy azt külön etikátlannak tartom, hogy mindez az anya akarata ellenére történjen. Az ő gyereke, az ő felelőssége. Ha azt mondja, nem kaphat kék csörgőt, nem adunk neki kék csörgőt. Akkor sem, ha ellenkezik vele a véleményünk.

2019. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

[link]

A cikk a szoros kontaktust említi, mint kockázatot. A felsorolásban csókolózás van benne de ezt, kisbaba esetén be kell helyettesíteni ezekkel:

szájrapuszi,

kanál, cumi lenyalása,

ételébe beleevés.

Bizony az emberi száj nem olyan tiszta, mint sokan hiszik. Tele van olyan bacikkal, ami a felnőttet nem,(ő csak hordozó) de a védtelen kisgyereket megbetegítheti.

Példa erre Móra Ferenc családja: a Kincskeresős gyerekhalálnak igaz az alapja. Azonban nem csak a nála kisebb, hanem több nagyobb testvére is meghalt diftériában. Összesen talán nyolcan , vagy kilencen születtek, ketten érték meg a felnőttkort. Valamelyik szülő diftéria hordozó lehetett. Hogy 150 éve ezt egy átlagember nem is sejtette, azt értem, na de most?

2019. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
35%

Fuuj, aposom is ezt csinálta,a büdös fokhagymás szájával.


Nagyon gyorsan leállitottam.

2019. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%

Mègis hogy kènyszerített az apósod hogy a TE gyerekedet szájon csókolja???


Pár hét múlva megszületik az első babám, de biztos hogy nem fogok ilyet hagyni senkinek.

Semmilyen rokon nem csókolgathatja szájon a kisbabámat, az biztos

2019. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

13.! Te ezt most tényleg komolyan gondolod? Azon csodálkozom, hogy egyáltalán kaptál a válaszodért 6%-ot. Az is valami troll lehet, aki a hasznos választ meg lepontozza.

Kérdező! Jól teszed, hogy nem hagyod. Hát inkább utáljanak, minthogy szájba puszilgassák a pár hónapos gyerekemet. Pedig én is láttam ám érdekes dolgot, csak fordított esetben: anyósom képes volt a lányom által kiköpött falatokat megenni, amikor nagy ritkán ő etette. Esküszöm, még most is felfordul a gyomrom, ahogy ezt leírom, pedig eltelt azóta jópár év.

2019. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!