Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek erről a...

Regina Horváth kérdése:

Mi a véleményetek erről a kisgyermek szájba csókolás dologról? Én a gyermek édesanyja nem hagyom az apósomék pedig gyűlölnek érte. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 15:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
4-es, ezt az anyuka által megrágott és a gyerek szájába adott ételes dolgot már én is láttam egyszer. Gyomrom fordult fel tőle. Ha forró, várjon míg kihűl.. 🤦‍♀️
2019. dec. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
42%

Ezek utan csak halkan jegyzem meg h a herpeszvirust a gyerekek 3 eves korig elkapjak. Az emberek 99% hordozza. Csak nem mindenki el jon ki. Az mar az egyen immunrendszerenek fugvenye. A virust azt a szulodtol kapod el es nem kell hozza szajra puszi sem 😂


Az meg kulon vicces h a szajra puszit egybol csokolozashoz hasonlitjak es szexualis toltetet adnak hozza.

Alapban nincs benne ilyen ez max a felnotek latjak bele. Egy gyerek nem.

2019. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ha rájuk szóltam úgy nekem állt hogy ha nem a párom még nekem jön. Úgy kényszerített. Hát a anyósom mikor haza hoztuk a kicsit egész nap náluk volt nekem csak szoptatni adták ide, mert császároztak én pedig fel állni nem tudtam egyedül még 2 hétig. És azt mondták pihenek majd ők intézik.... A kicsit ciciről le vette, azt mondta majd később eszik.. Később pedig olyan megjegyzést tett, hogy ezt a kicsit adjam neki én pedig majd fialok magamnak másikat... Akkor el lehet képzelni hogy mi is itt a baj valójában....
2019. dec. 11. 08:01
 24/30 anonim ***** válasza:
2019. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
Herpeszt meg egyéb fertőzéseket nem csak puszitól lehet elkapni, hanem kb. bármitől. Akkor már attól miért nem undorodtok, hogy egyáltalán hozzáértek egy kisbabához? Az nem tűnt még fel egyikőtöknek sem, hogy minden kisbaba összevissza nyalogatja meg szopogatja a saját kezét, bőrét, ruháját? Ez nem gusztustalan? Nem értem, miért csak a szájrapuszi az.
2019. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%

"A kicsit ciciről le vette, azt mondta majd később eszik.."


Na itt baxtam volna pofán jóóóó nagy lendülettel.

2019. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%

"A kicsit ciciről le vette, azt mondta majd később eszik.. Később pedig olyan megjegyzést tett, hogy ezt a kicsit adjam neki én pedig majd fialok magamnak másikat..."


Kèrdező ha ez igaz, te nem vagy normális hogy mèg mindig ott laksz ezeknèl az elmebetegeknèl


A helyedben úgy rúgtam volna fel a kedves anyóst hogy csak nyekken...

Te vagy a h.lye hogy hagyod hogy ezt csinálják veled, hogy kitèpik a karodból szoptatás közben a babádat

2019. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%

28as vagyok


Látom nem ott laksz, fèlreolvastam


Akkor meg egyszerű. Nem engeded oda őket hozzátok, amíg meg nem tanulnak viselkedni.

Pláne nem elvenni a babát szoptatás közben, hát ez nálam teljesen kiveri a biztosítékot...

2019. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nincs gyerekem, de ha lenne, én sem engedném senkinek, hogy szájon csókolja! Az szexuális dolog, felnőttek csinálják egymással, gyerekekkel csak a pedofil beteg emberek akarnak szájon puszilkodni!!
2019. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mustafa33 ***** válasza:
37%
A válaszolók többsége nem érti a helyzetet. Mert nem írtad meg, hogy bizonyos szubkultúrához tartozol, ahol ez általános szokás (meg az após és anyós hatalma is). Nehéz lesz neked kitörni a középkor maradványából, de muszáj ha nem akarsz úgy élni mint ők.
2019. dec. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!