Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van a családotokban roma?

Van a családotokban roma?

Figyelt kérdés

Pl:Üknagymama,dédpapa távolabbi rokonotok van aki cigány?


Ha a anya fél cigány(azt mondja hoy nem cigány,csak ilyen sötétebb bőrű,az apja is sötétebb bőrű volt,az anyja fehér),akkor annak a lánya mi?Az is cigány?


Nem rólam van szó,hanem az 1ik ismerősömnél van ez.


2010. júl. 21. 21:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mi nem keveredtünk, van családfám.
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%
Nincs, nem is lesz.
2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
55%
Tesóm férje roma, tehát a gyerekük,az unokahúgom félig cigány.
2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Nekem szerencsére mindenkim magyar :)
2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rólam van szó.De szerintem is van mindenkiben egy vonóval,esetleg távolabbi felmenőkről,rokonokról.Van aki nem is tud róla,és igen tagadja is !Van több ismerősöm is aki szerintem az de tagadja,beszédén viselkedésén látszik.
2010. júl. 21. 21:58
 16/32 anonim ***** válasza:
50%
Nekem valószínűleg az egyik dédimamám. De hát van ilyen...
2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
33%

Mellesleg bőrszín ide vagy oda, akiknek vastag a szemöldökük, vagy szörösebbek, vagy vastag az ajkuk, azokban mind van cigány vér vagy más kissebbség, mert a régi magyarok, és a legtöbb nemes is mind vékony ajkú volt, és erős orrú, széles állú!

De elég csak a pénzeket megnézni, meg megfigyelni azt hogy a nemesi származásóak között ritka a vastag ajak!

2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Amúgy miért lényeges a kérdés??
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát a lenézés ellenére ezt leírom:

Anyukám hófehér bőrű nő. Apukámat utoljára 6 évesen láttam. Pár hónapja költöztem el otthonról, és pakoltam a családi fotókat. Megláttam az egyiken magamat bébiként, és az apám nagyszüleit. Ha apámon nem is látszott, hogy cigány, a szülein teljesen.

A húgom sokszor szídta a cigányokat, fel sem merült benne, hogy mi is azok vagyunk, csak mert a bőrünk tejfehér, és nekem ráadásul szőkére van festve a hajam, általában azt hiszik, eredeti.

Ha nem találom meg azt a fényképet, ezt soha nem tudom meg. Akkor teljesen más lenne az identitásom. Szerintem mindenki az, aminek tartja magát.

23/L

2010. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
49%

Nekem van a családomban, persze nem vérszerinti rokonom, csak esetleg azt vettek el feleségül maguknak!

Azok az emberek nem rosszak, csak ezzel az a baj hogy azzal a nővel ha mondjuk nő a családba jön még az annak a családja aki lehet rossz tulajdonságú.Na de engem nem érdekel nem vagyok fajgyülölő, senki nem tudja megmondani hogy na én most magyarnak vagy akármilyen más származásúnak szülessem meg.

Aki meg azt nyilatkozta, nem tudom mit szólna ha mondjuk a gyereke beleszeretne egy roma származásúval.

2010. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!