Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van a családotokban roma?

Van a családotokban roma?

Figyelt kérdés

Pl:Üknagymama,dédpapa távolabbi rokonotok van aki cigány?


Ha a anya fél cigány(azt mondja hoy nem cigány,csak ilyen sötétebb bőrű,az apja is sötétebb bőrű volt,az anyja fehér),akkor annak a lánya mi?Az is cigány?


Nem rólam van szó,hanem az 1ik ismerősömnél van ez.


2010. júl. 21. 21:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
Normális családban elképzelhetetlen.
2010. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

Egyvalamiben sztem mindannyian egyetértünk..


Senkinek sem a börszínnel van itt baja, hanem azzal a népcsoporttal amelyika következő társadalmi szokásokat produkálja.



- erőszakosság,

- ordítozás

- képtelen normálisan artikulálni magyarul.

- aljas, lop, hazudik, átver.

- rendetlen, pofátlan, tolakodó.



És az hogy ebbe a halmazba az összes kisebbség közül leginkább a cigány illik bele, arról pedig aztán végképp nem a közösség tehet!



Azt szokták erre mondani, hoyga kiálló szöget be kell verni.


És amíg a cigányság így viselkedik, és ráadásul erre büszke is, addig ne is csodálkozzanak ha ilyen a hozzájuk állása az embereknek!


Erről egyedül ők tehetnek senki más!!


És ezen nem fog változtatni se törvény, se Unió, se semmi..


Ezen egyedül ők képesek változtatni, ha akarnak!!

Persze az üldözöttség mögé bújva könnyebb kisírni a támogatásokat, mint megváltozni..

2010. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%
hagyjátok már magatokat.szerintetek amikor itt voltak a tatárok,az oroszok,az osztrákok,akkor nem keveredtek a magyarok?senki sem tiszta magyar sztem.a honfoglaló magyarok aprótermetű,harcsabajszos,tömzsi kis fajankók voltak.a németek,angolok szinte egyformák mind,nálunk meg nincs 2 hasonló ember.nekem tatáros az arccsontom például.de ük-üknagyim vagy kicsoda állítólag pipás cigányasszony volt.rajtam sem látszik semmi ilyesmi,de sztem senki sem tiszta.
2010. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nekem a párom 1/8 -ad roma, a nagyapja félig cigány volt, távolabbi felmenőit nem ismerte. Ez is véletlenül derült ki, pár éve, amikor a papa elhunyt, és a mama naplója előkerült.

Ennek ellenére jómódú, szorgos család. Nem sötét a bőrük. Felsőfokú végzettséggel rendelkeznek.

2010. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én bőröm is kreol és már nem egyszer lecigányoztak valószínű hogy az egyik ősöm roma volt bizony az emberek régen is szexeltek és ebből születek bal kézen gyerekek manapság ezen nem kéne meglepődni de hát az emberek fejben sötétek. Mindenki az aminek vallja magát.
2010. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, roma nincs, én imádom a családi fotókat meg a családfakutatást, szlovákok vannak, az egyik dédszülőm szlovák volt, tehát mamám félig szlovák, én 1/8-ad szlovák vagyok :)
2010. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az ötödik válaszoló egy retardált köcsög agyhalott
2010. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nincs.


Én úgy gondolom, hogy minél jobban megyünk hátrább az időben, annál elképzelhetetlenebb. Korábban még jobban "franchise" rendszer szerű volt a párválasztás, hogy ilyen szépen fejezzem ki magam... Egyébként meg nyilván attól heterogén nép a magyar, mert kevert, de ilyet állítani, hogy mindenkiben van cigány... meredek.


Az sem igaz, hogy az uralkodói osztály tipikusan "olyan" kinézetű... nézz meg egy II. József portrét. a papírpénzzel is példálózott valaki... a magyar papír kétszázasnál pl az volt a helyzet, hogy a tervező saját magáról mintázta:) innentől kezdve miről beszélünk? részigazságoktól, meg urbán legendáktól még senkinek nem lett igaza.

2010. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
igen van. na és akkor mi van??
2010. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!