Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti bennetek hanyadrészt van...

Ti bennetek hanyadrészt van nem magyar vér?

Figyelt kérdés
Pl 1/16-od szlovák, 32-ed német stb...
2020. febr. 19. 15:09
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Leírnátok azt is, hogy az ország melyik részéről származnak az őseitek?
2020. febr. 19. 16:12
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ükszülőm örmény volt, az egyik nagyszülőm (a másik ágról) pedig sváb.
2020. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, anyám családja orosz, apám családjában van horvát is.
2020. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
73%

Bennem van zsidó, örmény, lengyel, német és görög is...

Genetikailag van e olyan egyáltalán, hogy magyar?

Ha elvégeztetnék egy DNS tesztet, van e egyáltalán lehetőség arra, hogy a magyar vért jelezze?


Tudtommal Magyarországon vegyesfelvágottak élnek, történelmileg meg fogalmunk sincs hogy kiktől származtassuk magunkat, pl. a honfoglalóktól, azoktól akik előttük voltak itt, vagy a honfoglalók rabszolgáiktól...

Mindig van valami más hülyeség, a hun-magyar kapcsolat pl. már teljesen meg lett cáfolva tudományosan, de a politika erőlteti.

2020. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
65%
#1 vagyok, a német felmenőim szebeniek, a ruszin felmenőim valahol Szatmárban éltek, amennyire tudom a nagyszüleimtől, családfakutatást nem végeztem.
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
Nagyrészt tót vagyok, bár van bennem lengyel, német, szerb, és roma is. :)))
2020. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
29%
Vannak dns tesztek,amik által azért viszonylag pontos választ kaphat az ember.23andme vagy Ancestry.com,de a kérdés elég pontatlan, egyrészt nincs olyan hogy magyar vér már eleve, másrészt az összes genetikai őseid egybevetve néznéd, amire egy autoszomális vizsgálat adna választ, 6-7 generációra visszavezetve mindkét ágon, vagy közvetlen anyai vagy apai ág haplocsoportja?
2020. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
61%
A szemeim állása alapján lehetnék japán is;)Nem tudok róla,hogy más vér is lenne a családunkban,mint a "magyar".
2020. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Már a honfoglaló magyarok sem voltak egységes nép
2020. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
63%

1/negyed német, talán lengyel nem tudom mennyi, és a többi titok mert biztos visszamenőleg van több is.

De ezt genetikai vizsgálat tudná megmondani hogy milyen nemzetekből tevődök össze. Lényeg hogy érző lény vagyok. 😀

2020. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!