Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti bennetek hanyadrészt van...

Ti bennetek hanyadrészt van nem magyar vér?

Figyelt kérdés
Pl 1/16-od szlovák, 32-ed német stb...
2020. febr. 19. 15:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
58%
Kb 4 generációra visszamenően ismerem a csaladfámat. Egy nevet leszámítva, csak magyar nevek vannak. Az az egy név németes hangzású, de az első ismert felmenőm, aki viselte, magyar anyanyelvű volt. Illetve felbukkan a Tóth nev is, ami utalhat nem magyar felmenőkre. Szóval nem tudom megmondani, igazából minden ismert felmenőm magyar volt , de azt nyilván meredek lenne kijelenteni, hogy 100%-Ig “magyar vér” folyik az ereimben. Férjem egyébként félig sváb,tehát anyósomnak nincs magyar felmenője és az anyanyelve is német, apósom neve magyar, de az ő anyja neve is németes stb
2020. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egészen az 1700-as évekig van visszavezetve a családfa. Nem volt nehéz, mivel sváb eredetű vagyok és ők akkoriban lettek ide betelepítve. Egész pontosan 75%-van vagyok sváb, 25%-ban magyar és valamilyen felvidéki szláv nép lehet, mert azon az ágon Tóth a családnév.
2020. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 pietro.d válasza:
Ami biztos, hogy kb. negyedig francia vagyok, és hogy nagyjából negyedig askenázi zsidó (édasapukám), és anyukám részéről valószínűleg keverten székely-magyar-ruszin-román-szlovák.
2020. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Negyed részben sváb, német, talán lengyel és ki tudja, szóval én nem vagyok echte magyar.
2020. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Norvég és sváb. Meg kb 34 % Magyar.
2021. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
14 esnél látszik a magyarellenes zsidó ág
2021. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!