Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Engem nem írt fel egyik...

Engem nem írt fel egyik családfára se a nagyapám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,a nagyapám három családfát is írt, amire ráírt mindenkit, kivéve engem, az első unokáját. (4 unokája van összesen) Engem látványosan kihagyott. Anyámmal szóvá tettük neki, de ő értetlenkedett, hogy nem érti, mi bajom van. Aztán pattintott. Most nagyon mérges vagyok, és komolyan gondolkozom, hogy megszakítanám a kapcsolatot. Az a baj, hogy nem lehet vele beszélni semmiről, mindig hárít.Ez nagyon kínos...és ráadásul fogalmam sincs, mi baja van velem, ha van baja, mert ha pl. azt mondanátok, hogy esetleg velem baja van...hát mindig jó volt a kapcsolatunk, szóval le vagyok döbbenve, nemtudom, mit gondoljak... L/26
2020. szept. 17. 00:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet hogy arra gyanakszik hogy vér szerint nincs hozzád köze? Anyai vagy apai nagyapa? Ha esetleg apai, lehet hogy azt hiszi hogy nem az igazi apád az apád.
2020. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Anyai nagyapám, biztos vérszerinti. Bár bennem is megfordult egy pillanatig, hogy nem-e örökbefogadott gyerek voltam, de nem, biztos nem.
2020. szept. 17. 00:18
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Vagy van valami komoly oka, vagy egyszerűen szenilis. Ettől a te életed nem fog változni.
2020. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

4unoka van, abbol csak te vagy lany?

Mert akkor nincs robb kerdesem...

2020. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ketten vagyunk lányok. 2 lány, 2 fiú.
2020. szept. 17. 01:17
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Mi jelentősége van?
2020. szept. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
4 unoka, 3 családfa, 1 hiányzik. Szerintem a negyedik családfán leszel rajta!
2020. szept. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudom a választ, de ha azt írod, hogy mindig jó volt a kapcsolatotok, hogy lehet, hogy felmerült benned, hogy emiatt megszakítod a kapcsolatot? Velem is előfordult, hogy húgom nem hívott meg egy fontos családi eseményre; kimorogtam magam neki, gondolom, egy igeig szarul esett, de megszakítani a kapcsolatot, akár felmerült gondolat szintjén is...
2020. szept. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha nem történt semmi akkor vmi, esetleg vélt oka van hogy igy járt el. Tehat vmit bekepzel h mit tettel esetleg. Talan anyukadnak elmondja, vagy a nagymamat, ha meg a kepben van meg lehet kerdezni.
2020. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Lehet h csak probatetel hogy kirr hagyja az örökséget es tesztel h reagalsz-megszakitod a kapcsolatot emiatt vagy probalsz jobb kapcsolatot fenntartani. Oszinten, milyen gyakran hivod csak ugy fel megkerdezni hogy van? Segiteni neki otthon, stb. Es a tobbi unokaja?
2020. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!