Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Büszkèk lennètek rá ha Teller...

Büszkèk lennètek rá ha Teller Ede a rokonotok lenne?

Figyelt kérdés
Indokolható is, hogy mièrt igen, mièrt nem. Nekem távoli rokonok, ès rendkívül büszke vagyok rá!

2020. szept. 20. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Az lennék,nagy agy volt.
2020. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem mert büszke arra vagyok amit saját erőből érek el. Az, hogy ki a rokonom arról nem tehetek mint ahogy arról sem, hogy melyik országba születek meg.

Persze nem szégyen és nem is dicsőség.

2020. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Okos volt.
2020. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem is szégyellném, de különösen büszke sem lennék rá, hiszen ez nem egy érdem, az ember oda születik ahová. Ő nem tett semmit azért személyesen, hogy egy felmenője sikeres volt.

Turnézni meg végképp nem turnéznák vele sem az ismerősi körben, sem online, mondjuk én nem vagyok felvágós típus 🤷‍♀️

2020. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Persze akkor örülnék igazán, ha sokszor találkozhattam volna és beszélgethettem volna vele, mikor még élt.
2020. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, sajnos ezt már nem lehet
2020. szept. 20. 21:32
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Büszke vok rá mer a unoka nagy bátjám
2020. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha élt volna lebeszéltem volna az atombombában való segítésért. Erre nincs bocsánat. Szégyen mindenkire, aki segít a rendszernek embereket pusztítani.
2020. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
:)
2020. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De ezzel amerikai katonák millióit, ès japán közkatonák tízmillióinak èletèt mentette meg, hiszen ha a szárazföldön kell legyőzni a japán nácikat az katasztrófa lett volna. Ès nem a japán kötelezően besorozott fiatal katonákat kell felelősségre vonni Pearl Harbor miatt sem, hanem a japán náci tiszteket, kormányt, ès császárt.(Hirohitót).
2020. szept. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!