Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan hol keressem meg az...

Hogyan hol keressem meg az apámat?

Figyelt kérdés

Nagymamám nevelt fel,tehát senkitől nem tudok felőle kérdezősködni.A nevét tudom,de mást nem.Abban sem vagyok biztos,hogy él még.Hová,kihez fordulhatnék?

Esetleg ha meghalt,valaki értesitene engem hivatalosan?


2010. aug. 9. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem tudsz kideríteni?? Pl hol élt, volt-e felesége, esetleg másik gyereke. Anyukáddal mi a helyzet? Őt sem ismered?
2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem anyámat,de nem beszéltünk már 15 éve.Szóval csak azt szeretném kérdezni,hová kell fordulni ilyen esetben,pl. önkormányzat?
2010. aug. 9. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a gyámhivatalban kezdeném! Ha a mamád nevelt fel, akkor ezt egy hivatalos szerv engedélyezte,így az okmányok biztosan fellelhetők. Egyébként a nagymamád, a rokonok nem tudják a választ, és hol van az anyukád? Ha az apád meghalt volna, akkor csak abban az esetben értesítenének, ha az ő nevére anyakönyveztek, és örökölnél. A hagyaték miatt megkeresik hivatalból az összes örököst. Kizárólag név alapján nem tudják megtalálni.
2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elsősorban mindenképpen a családon belül kezdeném! Csak van olyan rokon aki tudhat valamit, vagy azt hogy hogyan tovább! Ha nem megy vagy nem akarod akkor igen, gyámhivatal! De szerintem ez a bonyisabb!
2010. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ő nevére anyakönyveztek,de 18 éves koromban megváltoztattam a nevemet.Ha örökölnék igy is megkeresnének?
2010. aug. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!