Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan avassam be az apámat...

Hogyan avassam be az apámat az életembe, ha folyton visszaél vele?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Az apám mindig panaszkodik, hogy ő semmit nem tud rólam és semmit nem mondok el neki. Ám amikor elmondok neki 1-2 dolgot, pl. a továbbtanulási terveimet, arra rögtön húzza a száját, mert ő nem pont azt képzelte el nekem, ha elmondom, hogy pl. melyik srác tetszik nekem, vagy hogy hogy állunk jelenleg, akkor másnap már a fél várostól azt hallom vissza. Ha elhívom valahova, hogy menjünk el közösen, pl. beülni egy moziba, vagy valamilyen meccsre, azt mondja, hogy majd meglátja, hogy ráér-e, de utána még ha rá is ér, és aznap nem csinál semmit, akkor sem jön velem. Akkor most mit tudnék csinálni?
2011. aug. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba és élj.
2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
100%
Igaz, lásd meg, van még élet apukádon kívül is :)
2011. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Szakadj már le apuciról! Az a gyanúm, hogy eléggé felszínes és komolytalan az ő érdeklődése.

2011. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj anyukám is ilyen volt: "Nekem bármit elmondhatsz" > Elmondtam >"MICSODAAAAA????**szidás**"

Na azóta csak azt mondom el, amiből biztos nem lesz gond. Van ilyen, törődj bele. Az élet megy tovább.

20L

2011. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Én foglalkozom a lányommal!" gondolom sok helyen mondja.

De hát eljátszotta a bizalmat. Mond meg neki hogy amit neki elmondasz az kizárólag kettőtökre tartozik. Szembesítsd a dolgaival. Ne mondj neki semmit. Minek hogy utána menjen a szájhúzás? Nagy kislány vagy el tudod dönteni mi a helyes mi a nem.Ha meg tanácsot akar adni ,akkor hallgasd meg és tedd fel a többi jó tanács mellé a padlásra.

2011. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!