Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Álmodtad már azt, hogy a még...

Álmodtad már azt, hogy a még meg nem született kisbabáddal vagy, aki még a pocakodban sincsen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.. Többször is.
2010. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindig egy kislánnyal álmodtam, ehhez képest kisfiam van:)
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Minnél közelebb van a szülés időpontja annál többször..
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Amikor megismertem a férjemet 12 évvel ezelőtt, azt álmodtam, hogy két gyerekünk lesz, két lány.

Azt is megálmodtam, hogyan fognak kinézni.

Most, hogy valóban megszületett a gyerekünk és lány lett, eszembe jutott ez az álom. Pont úgy néz ki, mint az idősebb abban a bizonyos álomban.

Viszont anyagi okoknál fogva, második nem biztos, hogy lesz. Most viszont egyik nap azt álmodtam, hogy az a régi álombeli gyerek szól hozzám és azt mondja, nézz rám, ilyennek kellene lennem, de nem hagyjátok, hogy megszülessek, pedig fontos lenne.

Furcsák az álmok, lehet, hogy meglátjuk általuk a jövő egy darabját, de lehet, hogy csak a vágyainkat mutatják.

Vajon a második kislány hogyan nézne ki a valóságban? Furcsa lenne, ha úgy, mint a kisebbik abban a sok évvel ezelőtti álomban.

2010. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hálistennek, nem...
2010. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
14:43! Álomfejtéssel foglalkozom. Ennek az álomnak komoly üzenete lehet!!
2010. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam a gyerekemmel, pedig akkor még a Férjem a láthatáron sem volt. A durva, hogy épp a minap teljesült be az egyik ilyen álmom... Semmi extra sem történt, csak az a része, hogy mentem be a Fiam szobájába és, hogy hogyan aludt az ágyában.
2010. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem két olyan álmom volt,amiben olyat éreztem,amit ébren soha...

Az egyikben kivégzés előtti pillanatban voltam és éreztem,hogy meg fogok halni.

A másikban először szoptattam a fiamat...Leírhatatlan volt.Azóta többször is álmodtam a szülésről,de a valóságban még a közelébe se kerültem.

2010. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

14:43! Álomfejtéssel foglalkozom. Ennek az álomnak komoly üzenete lehet!!

re válasz.


Ugye nem rossz üzenet????????? Annyit írhatnál, hogy valóban meg kellene-e születnie, ha egyáltalán így eldönthető.

2010. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem lehet álmot fejteni, csak ha személyesen is ismernénk egymást, mert annyi előzmény lehet. Így ebben a formában mindenképp pozítívat jelent, nem várt pozitívat hozhatna a baba. :)
2010. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!