Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretsz otthon lenni a...

Miért szeretsz otthon lenni a kisbabáddal?

Figyelt kérdés
Én pl. azért, mert így csak azzal találkozok, akivel akarok, nem kell a munkahelyen minden hülyét tolerálni, kicsit pihenek "idegileg":))) És ha nem akarok, ki sem bújok ebben az esős, borongós időben, mégis vidámak a napjaim. És persze, mert imádom a kisfiam:):))
2011. okt. 21. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövőhéten megyek vissza dolgozni:( Pont tegnap beszélgettem erről a férjemmel, hogy milyen jó volt itthon. Én szerettem nagyon, mosás főzés stb és nem utolsó sorban nagyon jó volt a kisfiammal lenni egész nap. De hétfőtöl ennek vége, jön a fekete leves:)

2011. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nagyjából azért, amiért te szeretsz otthon lenni, mi most végeztünk a szüleim háza melletti kis épület házzá alakításával, úgyhogy még szeretem csinosítani a házat is, de amúgy is jó kipihenni a munkahelyemet...én elég rossz helyen dolgozom, 16 nő van együtt...szerintem nem kell részleteznem a rengeteg jóindulatot, amit kaptam amikor kiderült pl. hogy terhes vagyok. Sajnos ennyi nő nem bír együtt dolgozni, folytonos irigykedés, piszkálódás, balhézás ment, alattomosság, furkálódás, mószerolás...nekem tényleg felüdülés látni az első gyermekemet, ahogy nődögél :-)

- a kisfiam 14 hónapos, úgyhogy a visszamenetelre még nem nagyon gondolok -

2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem már 2,5 éves a fiam, most 3 éve hogy itthon vagyok. Sajnos már vissza kell mennem:( De az én munkahelyem sem leányálom.

2011. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb tényleg az , h ha rossz az idő, akkor nincs az h muszály kimenni, azt nagyon utáltam amikor dolgozni jártam. Télen bent a meleg lakásban egy meleg tea mellett nagyon jó.Azt csinálunk itthon amit akarunk, szeretek a lányommal lenni nagyon.
2011. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!