Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy a vendégeinknek eszükbe se jusson, hogy milyen ajándékot vegyenek, hanem pénzt adjanak?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt élünk és amúgyis egy teljesen berendezett lakást kaptunk, semmire nincs szükségünk. Annyi étkészletünk, meg edényünk volt, hogy még a szüleimnek is adtunk belőle, mert nem fért el. Mindenféle háztartási gép van, egyszerűen semmire sincs szükségünk... csak a pénzre. Merthát az esküvő nem egy kis összeg, nagyon sokba kerül, jó lenne ha utána visszajönnne valamennyi. Meg egy kis lakásfelújjítás se ártana, esetleg nászút, és ezeket nem lehet egy új étkészletből. Hogy lehet ezt finoman, illedelmesen a meghívottak tudtára adni?
2011. júl. 25. 10:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérjük, hogy ajándék helyett inkább "persely-malac eleséggel" ajándékozzatok meg bennünket.


Szerintem ez odafér a meghívó aljára :)

2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a neten,sajnos fejből már nem tudom,vannak ilyen meghívó szövegek(a háztartásunk teljes,de a perselyünk üres,stb.),és úgy készítsétek el a meghívókat.Diszkrét,de egyértelmű,bár manapság szerintem mindenki pénzt visz nászajándékba,mert egyszerűbb.
2011. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit bele lehet írni a meghívóba. Viccesen is, rímekbe szedve. Így biztosan nem fog rajta senki megsértődni. Ismerősömék is így csinálták. Pontosan nem tudom, hogy mit írtak, de szerintem ha megkérdezel egy esküvőszervezőt biztosan tud segíteni.
2011. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Itt jó válaszokat adtak ugyanerre a kérdésre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__6..

2011. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Meghívóra valahogy bújtatottam biztos rá lehet írni. :)
2011. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

illedelmes megoldást nem tudok, csak otrombát:

írjátok rá a meghívóra, hogy pénzt adjanak. Ezt azért viccesen is meg lehet fogalmazni, meg nyilván a vendégeknek is könnyebb ez, mert nem kell ajándékon törniük a fejüket.

2011. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy mindenki pénzt ad, de nap mint nap látok itt olyan kérdéseket, hogy mit adjunk nászajándékba és olyankor eszembe jut, hogy lehet az én vendégeim is ezen gondolkoznak. Bunkóság vagy nem, nekik se lenne jó, ha az ajándékuk( amiért pénzt adtak) lekerülne a pincébe, mert nem használnánk és nincs is hely neki.
2011. júl. 25. 10:25
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a linkeltből a 4. tökéletes:)

Én biztosan azt választanám.

Sok Boldogságot!

2011. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
Elég szomorú, ha azért vendégeled meg a rokonokat, barátokat, hogy abból nektek nyereségetek legyen.Ha adnak adnak, ha nem nem.Én el sem mennék, ha egy ilyen meghívót kapnék.Hagy döntsem már el én, mi az amit adni tudok/szeretnék.
2011. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Már vártam, mikor jön egy ilyen rosszindulatú válasz:)
2011. júl. 25. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!