Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy mondjam el a családomnak?...

Hogy mondjam el a családomnak? Felkeresett a gyámhivatal gyerekelhelyezés ügyében. Kiderült, hogy egy 2001 nyarán történő futó kalandból gyerekem született. Az anyukája halálos beteg, a kislány hozzám fog kerülni. Családanyák, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egész történet:

2001 nyarán volt egy futó kalandom, én többet is akartam, de a lány azt mondta, hogy van barátja, ami igaz is volt. Azzal a baráttal össze is házasodtak, de hamar válás lett a vége, mert kiderült, hogy a baba nem az övé. Ezt nem bírta feldolgozni, elkezdett inni, emiatt kirúgták, szóval szép lassan lecsúszott. A féktelen ivászat következményeként májrákot diagnosztizáltak nála, hetei vannak már csak hátra. A gyereket elvették volna tőle, mint utolsó mentőöv dobta be a nevem. A hatóság megtalált felvette velem a kapcsolatot és megbeszéltük, hogy ha tényleg én vagyok az apa, akkor természetesen magamhoz veszem. De itt jön a feketeleves. Nekem feleségem és két kislányom (1 és 3 éves) van. Ma megjött a DNS vizsgálat eredménye, enyém a gyerek, de ezt már eddig is sejtettem.

A kislánnyal már találkoztam, ahhoz képest, hogy egy alkoholista nevelte nagyon jó gyerek, és ami a legfontosabb, hogy teljesen együtt működő.

Már csak közölni kéne a családommal, de gőzöm sincs, hogy tegyem. A feleségem és a gyerekek vasárnap jönnek haza nagyszülőktől, addig van időm kitalálni, de nem tudom, mit mondjak. Még azt se fogtam fel teljesen, hogy van még egy lányom...


2010. aug. 13. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
34%

még mindig senki nem érzi hogy ez egy tündérmese és ilyen nincs az életben!!!!!

Ismét csak gratulálni tudok a kérdés kiírójának mert sok embert megtudott vezetni:-)))

2010. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
59%
Ez tenyleg nem eletszeru mar. Szerintem nem lehet ilyenrol ilyen higgadtan irni.
2010. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
87%

Kedves utolsó előtti hozzászóló!

Ha megvezetés,ha nem,igenis vannak emberek,akik kultúrált módon,kellő higgadtsággal és felelősségtudatosan meg tudják oldani az ilyen jellegű problémákat.A kislány semmiről nem tehet,sem pedig az édesapja,mert egyikük sem tudta az igazat.Egyébként az édesanyát becsülöm ezért,mert a kislány legalább nem állami gondozásba kerül,hanem az édesapja családjában nől fel,remélhetőleg szeretetben;mert a leírtak alapján tisztességes,normális családnak tűnnek.

Hallottam hasonló helyzetet,amit szintén úgy oldottak meg az érintettek,hogy egy hangos szó nem volt közöttük.

Gratulálok a leendő 4gyermekes apukának!

2011. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim válasza:

Azóta mi lett veletek?

Megszületett a legkisebb kistesó?

FIu lett vagy lány, ki hogy fogadta?

2011. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:
naaaa mivan maaar 4 ev el telt?
2014. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:

Többen érdeklődtek évek múltán is, hogy mi történ, ezért igyekszem röviden összefoglalni az elmúlt majd 5 év eseményeit.

Onnan folytatom, ahol abbahagytam. A nagylány édesanyja a vártnál sokkal később, november végén ment el, az azt követő fél évet senkinek nem kívánom. 2011 májusban megszületett a negyedik lányunk és vele együtt újjászületett a legnagyobb is, és ha nem is egyik napról a másikra, de szép lassan helyreállt a lelkivilága. Ma már Győrben élünk, mivel Bécsben dolgozom, elég nagy váltás volt Budapestről, de megoldottuk. A lányok 4,6,8 és 13 évesek, én meg próbálok túlélni ebben a totális nőuralomban, amit persze cseppet se bánok. :)

2015. júl. 7. 02:30
 67/69 anonim ***** válasza:

most találtam a történetet :)

azt hiszem 5 nővel élni nem lehet semmi...

gratulálok neked!

2015. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
91%
Olyan jó volt ez végig olvasni. :) Örülök, hogy ilyen szép és boldog vége lett.
2015. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
2021 mi a helyzet?
2021. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!