Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak, kikészít a...

Mit csináljak, kikészít a féltékenység, beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Három gyerkőc után elhíztam,csúnyának érzem magam,a páromnak van egy öccse akinek egy rosszul sikerült házasság után,most van egy új barátnője,vékony,csinos,kis picike csajszi,aranyos,kedves,de örülten féltékeny vagyok rá,ha csak meglátom,hogy belép aposomékhoz,már görcsben van a gyomrom,és azt figyelem a párom ránéz e.Aposék is nagyon szeretik,engem semmibe vesznek,folyton azt kérdik nem fáj még a lábad???Már az is megfordult a fejemben,hogy végzek magammal,de nem hagyhatom itt a gyerekeimet.Jön a jó idő,és nekem nagyon fáj,ha a párom akárcsak egy másik csinos vékony lányra ránéz,már kevésnek,és undorítónak érzem magam:-(:-(:-(Sokat bőgők ez miatt,és azt hiszem már a depresszió szélén állok...Mit tegyek,hogyan tudnám elviselni ezt a helyzetet?A párom türelmes ember,minden nap elmondja,hogy mennyire szeret engem,de mégis megnézi a csajokat az utcán,ha rákérdezek,vagy megkérem ne csinálja,annyit mond nem akar bántani vele,de valahogy mindig arra néz ahol ezek vannak,vonza a szemét...Ezért vagyok féltékeny még a sogórnő jelöltre is...Hozzáteszem benne van a pakliban az is,hogy volt már a páromnak két mellékvágánya is a házzasságunk elején,de azt mondja megbánta nagyon,és nem bántam meg,hogy megbocsájtottam akkor,mert valóban jobb ember lett,csak ez a maró féltékenység még mindig itt van bennem,és ez szörnyű...Segítsetek nekem...
2011. máj. 19. 12:51
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
73%
kezdj el fogyókúrászni,menj el kozmetikushoz,fesd magad,vegyél pár új ruhát
2011. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%
Fogyjál le.
2011. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

Kezdj el tenni a kapcsolatotokért és magadért is. A férjed azt mondja, így is szeret - ez egy jó, és fontos dolog, de ettől függetlenül Te nem hagyhatod el magad. Tessék szépen elkezdeni diétázni, kicsit mozogni - bár három gyerek mellett biztos rohangálsz eleget :) -, kezdj el időt szentelni magadnak is. Kérd meg a férjed, hogy néha vigyázzon a gyerekekre, és ha a lehetőségeid engedik, akkor menj el egy kozmetikushoz, fodrászhoz, hidd el, már ezek is nagyon sokat dobnak a hangulatodon. Amint elkezd alakulni a külsőd, egyre jobb lesz az önbizalmad is, egyre jobban érzed majd magad, a férjed is egyre jobban fog kívánni.

Próbáld elérni, hogy ismét igazi nőnek érezd magad, hogy boldog legyél a bőrödben, és akkor nem fogsz foglalkozni a sógor barátnőjével.

2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%

Én az undorító hájas testből fogytam most le egy olyan testbe, ami (s nem túlzok) jelenleg újságba lenne való. S mit tettem? 6 hónap munkája volt ez. Igaz, lassan fogytam, de most jövök rá arra, hogy tartós és eredményes.


Mit tegyél? Nem könnyű, de nem is lehetetlen:


- hagyd ki a lisztes dolgokat. S miért? Olvass utána--->Guglizzad be azt a szót, hogy inzulinrezisztencia.


- egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, vacsorára CSAKIS fehérje jöhet szóba. (túró, natúr joghurt, tojás)


- napi 1 óra aerob edzés. Lassú kocogás. Nem is kocogás, hanem "totyogás" inkább. Lényeg, hogy olyan tempóban csináld, hogy tudjál mellette beszélgetni is. Erre azért van szükség, mert ez még csak zsírégető szinten van és nem növelsz izmot vele. Hasadra tehetsz egy fitness övet v. komplett nadrágot is, az jobban segít. S nem azért, mert izzadsz alatta (ami igaz), hanem azért, mert a szöveteknek nem tesz jót a rázkódás. Ez összefog. Nem fogsz meglógni tőle annyira majd a fogyásnál.



Más nőt miatt meg ne aggódj, mert ha szeret, akkor nem lép félre. Igazából én a múlt miatt nem tudnék vele kibékülni. Nem szülnék annak gyereket, aki megcsalt már...akármennyire is megbánta.....


26L

2011. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a férjed sem olyan mint amikor még facér volt nem?? 3 gyereked van.lehet hogy a csajszi meg azt utálja hogy olyan vékony és nem tud hízni,te azért szimpatizálsz vele???
2011. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%

Továbbá, ha annyira depi vagy és sok a bajod, akkor kezdjed el "nyalatni" az egódat. Ismerkedj egy kicsit más férfiakkal. Ez mindig jót tesz. A pasid is egy kicsit jobban rádpörög és te is jobban fogod érezni magad.


Előző voltam.


25 L

2011. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
72%
a lisztes dolog tényleg jó én is dobtam a kilókat és csak az első 1-2 nap vízválasztó
2011. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
77%

13.06!


Azért ne essünk át a ló túloldalára. Egy vékony csaj nem hinném hogy el akarna hízni. Tuti, hogy nem irigyli a kérdezőt.

2011. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
80%
Csak te segíthetsz magadon. Bármennyire is kemény, nehéz és fáj. Tűzz ki magad elé kis célokat. Ne félj senkitől segítséged kérni, de helyetted senki nem tud semmit csinálni.
2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

13:08

vékony vagyok,hizni szeretnék,legalább 10 kilót...(55 vagyok most)

erről ennyit

2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!