Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Anyám nem hiszi el, hogy az...

Anyám nem hiszi el, hogy az egyik parfümömet egy barátnőmtől kaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam az egyik nagyon jó barátnőmtől egy 5.000 ft-os parfümöt. Anyám nagyon jól tudja, hogy most éppen nincs pénzem. Falusi vagyok és pont ma mentem be egy másik barátnőmmel a közeli városba. És amikor anyám meglátta a parfümöt a szobámban rám fogta, hogy elloptam tőlük a pénzt és úgy vettem ma azt a parfümöt. Pedig az égre esküszöm hogy tényleg a barátnőmtől kaptam..anyám pedig 2000 Ft-tal drágábbnak titulálja a parfümöt hogy még nagyob véletlen egybeesésnek tűnjön. Nem tudom mit csináljak:S
2010. aug. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
add meg a számát a barátnődnek, hogy igazolja, hogy tényleg kaptad, esetleg a szüleivel is beszéljen, max ha ledöbben hogy tévedett, legyél rá mérges!
2010. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy elloptad? Hiányzik tőle 5000 ft vagy mi a fene? Ha nem hiányzik pénze akkor hogy lophattad volna e? Fú de rühellem az ilyen embereket.
2010. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod irigy a parfümödre sajnos,ismerek olyan lányt akinek anyja össz is törte az ajándékait mert irigy volt hogy sok barátja van és szeretik,nem is beszélnek jó pár éve.
2010. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hiányzik-e de ha hiányzik is elég szétszórt szóval nem csodálkoznék ha elkeverte volna. amúgy meg a barátnőmet nem akarom belekeverni ebbe, főleg hogy nem is ismeri a szüleimet, viszont akivel voltam ma a városban, ő ismeri őket mert ugyanott lakik ahol én. és anyám felhívta azt a csajt akivel voltam, de nem tudom mit beszéltek, vagy hogy elérte-e egyáltalán.vagy valószínűleg csak azért nem szólt, mert megmondta neki az a barátnőm is, hogy nem vettem semmit csak fagyiztunk.és anyám meg nem az a típus aki bejön ilyenkor bocsánatot kérni-.-" 15 év alatt egyszer nem hallottam még tőle hogy bocsánat, pedig művelt már pár förtelmes dolgot. bár nem csodálkozok rajtuk. tesóm most megy fősulira, és 4es_5-ösre leérettségizett...hát azt hogy gratulálnának. ők ilyet nem ismernek.el se tudom képzelni az ő szájukból azt a szót, hogy "gratulálok"
2010. aug. 13. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szeretlek szót se haljjátok otthon sűrűn.Sajnállak.
2010. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És miért vett neked a barátnőd 5000.- forintos parfőmöt? Nyert a lottón?
2010. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

mért is baj h vett? mi is szoktunk barátnőmmel egymásnak parfümöt,sminkcuccot, ruhákat adni, jópár éve.

23/L

2010. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mert szerti a barátnője azért vett neki ajándékot, mert otthon a szeretet ismeretlen fogalom,én is veszek ajándékot a barátnőimnek.
2010. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1.van rá pénze...nem szenved hiányt semmiben

2.mert olyan mintha a testvérem lenne

de nem is őt kell belekeverni

mert most az van, hogy azért mentünk be a városba, mert akivel mentem, az a barátnőm akart találkozni a barátjával, de a szülei erről nem tudhattak mert elég rövid pórázon tartják

és hogy mentse az irháját a szülei előtt, azt mondta anyáméknak hogy tényleg azért mentünk be a városba, hogy én parfümöt vegyek...milyen barátnő az ilyen? mondjuk nem is úgy tekintettem rá mint egy barátnőre, inkább csak mint egy haverra akivel lehet hülyéskedni na de ez azért mégis csak sok...és én nem leszek köcsög hogy beköpjem hogy mivan...ha megtudnák a szülei h mik voltak szerintem ki is tennék a szűrét..

meg a másik hogy én itt már akármit mondok úgysem hiszik el...ha megmondom az igazatakk se..

2010. aug. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!