Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csináltatok már DNS tesztet?...

Csináltatok már DNS tesztet? Ha igen, milyen eredmények születtek?

Figyelt kérdés
Pl.: a MyHeritage féle dns teszt. Milyen tapasztalaitok vannak a hasonló tesztekről? Mik derültek ki a származásodról? Volt meglepő eredmény? Mit gondoltok, megérte az árát?

2021. máj. 6. 13:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez nem így van. Nem lehet ilyen egyszerűen elmagyarázni. Amit fentebb linkeltem csoportot, ha valakit VALÓBAN érdekel behatóbban a téma, akkor OTT érdemes tájékozódni, kérdezni. Szakemberek is vannak, kutatási projektekben résztvevők is.
2021. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik érdemben válaszoltak.
2021. máj. 7. 09:04
 13/22 anonim válasza:
0%
szivesen
2021. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

51,5% észak-és nyugat európai


28,1% balkáni


9,8% görög és dél olasz


7,8% balti


2,8% skandináv


(Félig sváb vagyok)

2021. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

Egy projekt miatt lehet szerezni teljesen ingyen Ancestry dns tesztet. Prassek@ancestry.de email címre kell írni(magyarul is lehet), hogy érdekelne ez a projekt és miután visszaírt, hogy kezdheted az után ha újonnan csinálsz családfát az oldalon akkor 50 rokont össze kell szedni(nem muszáj vérszerintinek lenni, így elég hamar meg van). Akinek meg van az oldalon meglevő fája annak meg bővíteni kell 100 újjal.(de meg lehet ezt úgy oldani, hogy letöltöd a gépedre és az oldalról letörlöd és miután visszaírt hogy kezdheted visszatöltöd.)

Tényleg nem kamu,(attól sem kell megijedni, hogy kérnek bankkártyaszámot, ez csak azért van mert ezt a 100% os kedvezményt kuponkódban kapod és nincs az oldal "felkészítve" az ingyenes dns tesztre és így kéri de nem vonnak le semmit) Nekem hamarosan megjön az eredményem

2022. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Emailben ezeknek kell szerepelni:vezetéknév, keresztnév, profilod linkje és az, hogy ugyan az e a regisztrált emailed mint amivel ráírtál
2022. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

14-es vagyok, azóta megjött az ancestry eredményem, aki ért hozzá az látja, hogy NAGYON hasonló a myheritage eredményemhez:


Germanic Europe 43%

Eastern Europe and Russia 32%(ezen belül kihozta Szlovákiát és Magyarországot)

Baltic 10%

Balkans 5%

Norway 5%

Greece and Albania 3%

Sweden and Denmark 2%

2022. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kár, hogy erről lemaradtam. 🙁
2022. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem maradtál le, TALÁN még lehet.
2022. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Pár napja jött meg az Ancestry eredményem. Jobban hasonlít a 23andMe-re, mint vártam. Itt is kaptam Szlovéniát és Horvátországot, és Nyugat-Dunántúlt, ami a legfontosabb.

Kiesett a lengyel, és az olasz, jött helyette Svédország és Dánia, plusz az Égei-szigetek.

2022. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!