Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a legdurvább, legmegbotránk...

Mi a legdurvább, legmegbotránkoztatóbb vagy olyan sztori amit nem tudsz felfogni,elfogadni es a csaladotokban tortent?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Amikor a papám 1 éven keresztül szexuálisan molesztált. 13 éves voltam akkor.



16/L

2021. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rettenetesen sajnálom! Remélem lett következménye a dolognak!
2021. máj. 14. 20:02
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Igazából csak kerültük egymást. . A mamámat nagyon szeretem ezért mindig külön találkoztunk. Azóta már külföldön élünk és a papám már nem él.
2021. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tényleg sajnálom, nagyon nehéz lehetett neked. Amennyire tudom ez egy betegség, abberáltság. Környezetedben akkor tudtak erről?
2021. máj. 14. 20:11
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb barátom tudta. Aztán most így évek múlva több ember is
2021. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Első elvitte a kétes győzelmet, ezután a többi sztori eltörpül az övé mellett.


Nekem szexuális nincs. Olyan van, hogy a nagyanyám a bácsikámat késsel kergette, és éjszakára kizárta a hátból decemberben.

2021. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Édesanyámnak nagyon nehéz gyerekkora volt. A Mamám akkor döntött úgy hogy válni fog, és többet nem teheti be a lábát a házba a férje (Papám), amikor egy veszekedés alkalmával oda sietett Anyum hozzájuk, hogy mi van már, és az Apja felé dobta a konyhakést. Az ajtófélfában állt meg, a feje mellett.

Én soha nem ismertem, alkoholista volt és hamarabb elvitte a mája minthogy mi megszülettünk a testvéreimmel.. mindenesetre ezt nagyon sajnálom..hogy ilyen nehéz gyerekkora volt. Volt, hogy ételt loptak, hogy legyen mit enni és cipő nélkül jártak iskolába az öccsével. Kitört ebből hálisten, egyetemre járt, sebész lett.

2021. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Metionin ***** válasza:
93%
Nálunk volt pár késsel meg baltával kergetőzés a részeg apám és az idegbeteg anyám között amiket gyerekként valami bútor mögé bújva néztem végig. Kíváncsi lettem volna hogy mennyit tudnak ebből a szomszédok pl. akik nyilván hallottak mindent de bölcsen lapultak, esténként meg jóízűen sztorizgattak apámmal az árokparton.
2021. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az volt az egyik, amikor apám szexuálisan molesztált, csak én fiatalabb voltam két évvel akkor. A másik az, amikor anyám tudomást szerzett erről, még sem tett semmit. Mintha nem is érdekelte volna
2021. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Velem hálistennek nem történt semmi, a fent leírtakhoz. A legdurvább talán a családban történt. A nagynéném leszúrta a férjét. A férj nem halt bele a sérülésbe, de nagynénémet leültették pár évre. Gondolom azt mondanom se kell, hogy mindketten holtrészegek voltak és épp veszekedtek, úgy került elő a konyhakés.
2021. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!