Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a legdurvább, legmegbotránk...

Mi a legdurvább, legmegbotránkoztatóbb vagy olyan sztori amit nem tudsz felfogni,elfogadni es a csaladotokban tortent?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 19:41
1 2
 11/18 anonim válasza:
87%
Én négyévesen voltam szemtanúja,hogy apám le akarja szúrni anyámat, később az akkori férjét verte el,12 voltam akkor,le is szedtem róla,aztán újra nekiment.Nővéremmel szedtük le újra, anyámék addig bezárkóztak a nagyszobába, fater ment a kapájért,szét akarta verni az ajtót,meg a fejüket is.Valahogy lebeszéltük róla.Később anyámhoz kellett mentőt hívnom,öngyilkossági kísérlet miatt,és az volt a baj,hogy nem tudtam,mikor,miből,mennyit vett be.
2021. máj. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

A nagymamám első férjéről van sajnos sok ilyen sztori. (direkt nem hivatkozom rá nagyapámként, nem tartom annak és már meghalt mire megszülettem) Verte a mamámat, alkoholista volt, késsel kergette, sőt késsel a párnája alatt aludt és azt mondogatta mamámnak, hogy leszúrja ha megpróbálja elhagyni. Terhesen is ütötte a mamàt rendszeresen, anyukám koraszülött is lett emiatt, másfél kilósan született, de szerencsére egészséges volt, hazavihették a kórházból. A legundorítóbb dolgot ez után csinálta: egy alkalommal amikor a mamám anyukámat fürdette, mondta a férjének, hogy nézze milyen szép kislány, erre odament és azt mondta mamàmnak a saját lányára, hogy olyan, mint egy ázott patkány, és leköpte a csecsemőt. A mai napig nem fogom fel hogy képes erre valaki.

A mamámnak viszont erőt adott az, hogy anya lett, és amikor anyukám pár hónapos baba volt, elmenekült onnan a dédimékhez, akik nem is sejtették miket él át a lányuk, mert a mama férje amúgy egy elég behízelgő ember volt, csak a négy fal között bántotta a mamát és mindig hangosra tekerte a rádiót közben. Persze a férje még évekig zaklatta őt a válás után is, anyukàmat hetente vitte láthatásra, pár órára hétvégente, de csak azért, hogy amikor hozza-viszi a gyereket, tudjon konfrontálódni a mamámmal. Amúgy annyi volt a láthatás, hogy anyukámat elvitte a kocsmába és amíg ő a haverjaival vedelt, addig anyukám egy üdítővel ült a sarokban, aztán haza lett víve. Egy idő után anyukám elbújt előle, mert nem akart elmenni vele, a mama meg így nem engedte, hogy elvigye. A barom meg bement a házba, el akarta vinni az anyukámat erőszakkal, de ő csak ordított, hogy nem akar menni, és elfutott, elbújt előle, végül a nagymamám báttyai át lettek hívva (az utcában laktak ők is nem messze) és nem kedvesen kitessékelték az akkor már exférjet a házból. (Állítólag vastag kutyalánccal verték el a szemetet elég durvàn.) Onnantól kezdve az exanyós vette át a zaklató szerepet, de ő csak hisztizett meg leveleket irogatott a drága fia védelmében, ő már annyira nem volt vészes.

2021. máj. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Hú, hát szerencsére nem vagyunk az a nagyon balhés család, talán ami kiverte a biztosítékot hogy mamám egyik testvére évekig ült börtönben mert kalapáccsal agyonvert valakit. Ennél többet nem tudok mert a mama nem mesélt róla sokat, a testvérével azóta sem beszélt.
2021. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Unokatesóm holmi menőzés miatt megölt egy másik, szabályosan közlekedő motorost. Ő sajnos csak lebénult.
2021. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyik rokonom gyurcsany-ra szavazott ! Soha nem ertem hogy lehet ekkora barom !!!
2021. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
92%
Nekem is van egy ilyen sztorim mint az első válaszolónak.Nálunk az unokatestvéremet molesztálta a papánk akkor még csak 12 évesek voltunk.Ez ment éveken át de csak évekkel később mondta el nekem.Azt sajnálom hogy az egészből nem vettem észre semmi!Mióta tudom nem tudok úgy viszonyulni hozzá.Számomra ez gusztustalan.Egy világ tört össze bennem mert egészen addig felnéztem rá de egy szempillantás alatt lerombolta ezt!
2021. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Apám bántalmazta a 3 gyerekét (köztük engem, mindennap) és mindkét feleségét, szegény mostohaanyukámat nem egyszer előttem és a két kistesóm előtt verte meg. Mindenkit porig alázott puszta kedvtelésből, emellett meg szó szerint egy zsömlét nem vett nekünk soha - mindig mindent anyukám, aztán meg a mostohaanyukám fizetett -, mert az összes pénzét elköltötte bulira, piára meg csajozásra.


Ezóta már eltelt 25+ év (44 vagyok), de furcsa módon nem önmagukban ezek azok, amiket nem tudok megemészteni, hanem az, hogy ez a rohadék a külvilág előtt akkor is mindig eljátszotta a mintaapát, és mai napig mindenkinek azt híreszteli, hogy milyen csodálatos apa és férj volt ő régen. Úgy hazudik, mint a vízfolyás, bájolog és kábít mindenkit kitalált történetekkel, amikből egy büdös szó sem igaz. A neten is fent van, néha ránézek a hozzászólásaira, fényezi magát mint az apák gyöngyét, magyarázza, hogy ő (notórius feleségverő, gyerekbántalmazó) mekkora híve a nők meg a gyerekek jogainak... Hányni kell tőle. Legszívesebben kiírnám az égre a sztoriját, hogy mindenki tudja, kicsoda is ő valójában.

2021. máj. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor unokabátyám 10 évesen molesztált, és apám nadrágszíjjal "jultalmazta", mikor el mertem mondani. Mondván, hogyan merek ilyet kitalálni.


36/F

2021. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!