Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » MyHeritage oldalon honnan...

PetheD kérdése:

MyHeritage oldalon honnan tudhatták a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
A MyHeritage családfa-kezelő oldalon akartam előfizetni, hogy használhassak néhány, nem is olyan régen még ingyenes funkciót (pl. fényképek javítását, színezését). Amikor rájöttem, hogy az egy éves előfizetési díjat egy összegben, előre ki kell fizetnem, és nincs havonkénti levonásra lehetőség, nem erősítettem meg az előfizetést, és kiléptem az oldalról. Néhány perc múlva magántelefonszámról hívott egy angolul beszélő férfi, és érdeklődött, miért nem véglegesítettem az előfizetést. Honnan tudhatta a telefonszámomat, ha legjobb tudomásom szerint én nem adtam meg, és az oldalon sem szerepel a felhasználói adatok között, ráadásul csak egy felhasználó vagyok, és nem a családi oldal kezelője?

2021. júl. 4. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen látta, amikor elkezdted a regisztrációt.
2021. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Évek óta regisztrált tag vagyok. Most, az előfizetésnél nem kértek személyes adatokat. Elképzelhető, hogy a regisztrációkor adtam meg, de a személyes adataimnál, az oldalon nem látszik. Meglepett a dolog, egyrészt a telefonszám miatt,másrészt azért, hogy érdeklődtek, miért nem véglegesítettem az előfizetést.
2021. júl. 4. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahol biztos hogy megadtad, máskülönben nem tudnák, úgy véletlenszerűen meg nem fognak telefonszámokat hivogatni, hogy na vajon regisztrált tagunk lehet-e?
2021. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor régen megadtad. Az, hogy egy regisztrációt vagy előfizetést, megrendelést nem véglegesítesz, a weboldalak többsége regisztrálja és látható az üzemeltető számára. Sok weboldalon jártam már én is, ráadásul nem regisztráltam, csak rendelni akartam, az utolsó pillanatban meggondoltam magam, mégis jött az email, hogy van egy nem befejezett megrendelésem.
2021. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a rendszer összekapcsolta a google-profiloddal, és onnan látta a fényképedet?
2021. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
100%
Azért ez, ha igaz, nagyon aggályos adatvédelmi szempontból.
2021. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg én adtam meg regisztrációkor, de valami miatt nem látom az adataimnál.
2021. júl. 6. 15:34
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Reg közben kerik a szamot ahova küldik a kodot. Van egy onlyne es egy play resze is. Mindkettőt le krll mondani. Egyik aktiv hasznahtato a masik. Most, hogy sikerült lemondani egyik srm működik. Rafináltak nagyon
2021. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
A reggel küldenek telora kodot , onnan tudjak.
2021. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!