Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen anyósoddal s apósoddal...

Milyen anyósoddal s apósoddal a kapcsolatod? Párod kapcsolata milyen a te anyáddal s apáddal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen semleges az összes variáció
2021. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Baratomnak is jo anyukámmal, apukammal es nekem is jo az övéivel. Szerencsere egyikünk szülei sem agybetegek, tipikus anyosok meg aposok. Mondjuk ez lehet kesobb mashogy lesz. 3 eve vagyunk egyutt, 20L, 26F
2021. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem rossz, páromnam meg qrva rossz, tul.képpen már nincs is kapcsolat
2021. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mi sem rendben
2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*minden
2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos mindkét oldalról, mondjuk ez inkább pozitív.
2021. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Párom édesanyjával és nevelőapjával nekem nagyon jó a kapcsolatom. Sokszor beszélek velük külön is, a párom nélkül telefonon. Párom nem ismeri az édesapját, így róla nem tudok mit nyilatkozni.

Nekem édesanyám már nem él sajnos, párom nem is ismerte. Édesapámmal jól kijönnek, sokszor találkoztak már azelőtt is, hogy mi összejöttünk volna, a munkájuk kapcsán. Szoktak együtt időt tölteni, párom besegít apunak néha-néha. Apám nője nem tudja megjegyezni párom nevét, mindig máshogy szólítja...

A szüleink is kijönnek egymással, sokszor bandáznak együtt, akkor is, ha mi nem vagyunk ott.

4 éve vagyunk együtt.

26/N és 26/F

2021. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám meg halt apám valahol kb 1500 km-re lakik tőlem valahol Pesten nem is ismerem kb. Páromnak már csak anyukája él szegény meg bolondult párom apukájának a halála miatt szóval nagyon fárasztó, de amúgy nincs vele gond. Lassan 3 éve vagyunk együtt párom 27 lesz én 24. Én vagyok a nő.
2021. okt. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazából nekem semleges anyósékkal. Férjemnek is mert 15 évesen került haza hozzájuk nevelőszülőktől.

Ő viszont nem szereti a szüleimet, amit persze nagyon igyekszik leplezni.

2021. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 -a sajátjaival, akiktől nevelőszülőkhöz került, velük semleges, a tieidet meg nem szereti?? érdekes...
2021. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!