Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A rossz kapcsolatod az anyósod...

A rossz kapcsolatod az anyósoddal hogyan oldod meg a gyerek előtt?

Figyelt kérdés

Anyósommal összevesztünk, de mégiscsak ő a gyerekem mamája.

Nemtudom mi lesz a következő találkozásnál, de az tuti hogy se ő se én nem fogunk engedni. A gyerekem 15 hónapos, havonta látja kb. Ti hogyan viselkedtek a gyerek előtt az utált anyóssal, hogy a gyerek ne érezzen ebből semmit és ne utálja meg a mamit?

Vagy később ha nagyobb lesz és rákérdez hogy én miért nem beszélek a mamával? Tanácstalan vagyok, eddig nem volt nagyobb gondunk,de most nagyon összevesztünk és én nem vagyok hajlandó megbocsáltani neki, ő se nekem.

Köszi a válaszokat akik hasonli cipőbe vannak


2019. szept. 3. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Két felnőtt ember csak képes normálisan elbwszelgetni egy kisgyerek közelében
2019. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Megerzi

Szal felesleges a megjatszas

Talan gondolkodjatok el h ti mennyire nem vagytok normalisak es oldjatok meg a problemat

2019. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

A gyerekek nem hulyek. Az en anyosom is fura nő, nekem mindig olyan erzesem van vele, hogy egy rakás szarnak nez es ezaltal a gyerekemhez is ugy viszonyul.

Csak az ő lanya tokeletes, azonban tole nem lesz sose unokaja, igy maradnak az en szar genetikai allomanyomat hordozo porontyok neki es ez kiakasztja..


Nem tudok vele mit kezdeni. Felulkerekedek. Okosabb vagyok, (legalabbis en igy gondolom) mosolygok es ez neki igazan SZAR. Ajánlom neked a nagyvonalusagot. Nem kell, hogy belassa, hogy neked van igazad. Eleg ha te tudod de egyebkent meg mindegy ha ő se erolteti akkor legyel targyilagos es ennyi. En gyerekem csak egy evvel nagyobb mint a tied es mar inkabb papas (imadja aposom) meg masik mamas-papas, nem veletlen. Uis ruhelli, hogy anyosom allandoan teszi veszi magat neki mint valami palcas rideg nevelono.

2019. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nekem anyámmal sza.r a viszonyom. Mégis, mikor kb 3 havonta felénk téved kulturaltan beszélek vele, még akkor is, ha a hátam közepére sem kívánom látni őt. Sokat nem beszélgetünk amugy sem, küldök par képet az unokáiról, megkérdezem, hogy van azt jónapot. Amugy engem kb le se kakál, de nagyon nem zavar.

2 felnőtt ember vagytok, vegyetek egy mély levegőt és viseljétek el egymást.

2019. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Erot veszek magamon es elviselem a jelenletet. Igaz, meg a tekintetet is kerulom. Ha valami boduleteset mond a fiamnak, csak akkor szolok hozza (pl csokival tomne a 2,5evest, pedig kertuk mar 10000x, h ne tegye).

Viszont, mi csak kb 3 havonta talalkozunk 2-3orara.

Hosszutavon ez sem jo... Egy megoldas van, lenyelni a bekat...

2019. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!