Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hány százalékban vagyok cigány?

Hány százalékban vagyok cigány?

Figyelt kérdés
Anyukám, vérszerinti apám félig az. Nekem is barna egy kicsit a bőröm, és kezemen, lábamon a szőrzetem is. Én megúszhattam 25%ban? Egyáltalán nem tudják rólam az emberek, soha senki nem tudta rólam csak a szűk családi kör! Soha nem is vállaltam fel ezt a témát de nem is látszik a ,,utcán,, max ha mondanám valakinek. 3,4 generáció múlva ez kifog halni és teljesen fehér emberek leszünk? Gyerekem megúszhatja 12,5 %-kal?

#Feherboruvagyok #Ciganyver
2022. jan. 17. 15:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
97%
Viselkedj intelligensen, tanulj, légy jólelkű, és a világon semmi jelentősége nem lesz annak, hogy hány százalékban mi vagy.
2022. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
25%
Ketto felig az szülő, azaz ketto 25, az 50, azaz félgyerek
2022. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
88%
#2 azért nem ilyen egyszerű a genetika/örökléstan.
2022. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%

Anyukád is, meg apukád is félig cigány?

Akkor te 50%-ban vagy cigány. Ha nemcigánytól születik gyereked, ő 25%-ban lesz az.

Szerintem már a gyerekeden se fog látszani. Pláne, ha rajtad nem látszik.

A bőrszín csak egy dolog. Nekem barna a bőröm, de sose néztek cigánynak (nem is vagyok az). Máskor meg látok férfiakat, akiknek nálam világosabb a bőre, de az arcvonásaikból látom, hogy cigányok.

2022. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
69%
Istenem, mert kit érdekel, ha az is vagy, ha normális vagy és nem a tolvaj, gyilkos szemét fajta? Az én szépséges platoi szerelmemben is van vér szerintem, a neve alapján is biztosan, attól még akarom azt a férfit. Pedig régen én is nyomtam az undorító szélsőjobbos rasszista szutyok dumát. Szerencsére felnőttem és az egyetemen megtapasztaltam, hogy azért mert a roma népesség nagy része egy szutyok, még van köztük rendes is. Ráadásul vágyom arra a férfire, nem érdekel, hogy van benne.
2022. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az első válaszolóval, nem számít a bőrszín, sem hogy cigány vagy, csak legyél rendes, jólelkű ember. Nagyon sok cigány van, akiknél nálam nem számít hogy milyen származású, csak hogy milyen ember. (Pl Oláh Gergő is egy nagyon jó ember, és felnézek rá)
2022. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező! A genetika nem matek!


Akár két generációval később, pl. az unokáidnál is előjöhet egy sötétebb bőrszín, vagy más "cigányokra jellemző" vonás.

2022. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves választ! Nem rég tudtam meg amúgy, pár évvel ezelőtt. Csak felmerült ez a kérdés bennem. Szép napot mindenkinek!
2022. jan. 17. 15:50
 9/48 anonim ***** válasza:
24%

ez alapján a kérdés alapján félcigány vagy

tanulj és dolgozz rendesen, és akkor nem derül ki

2022. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim válasza:
14%
Nem hiszem el, hogy ennyire ostoba mindenki.. Ha az Anyukád vérszerinti cigány az apukád pedig félig. Akkor te 75%-ban vagy cigány. És ezzel nem elkeseríteni akarlak. Ha egy teljesen magyar nőtől lesz gyereked 37,5%-ban lesz cigány. Na igen, viszont ahogyan fentebb is írták. Ha tisztességesen viselkedsz, tanulsz később ha tervezel valamit akkor dolgozol. Akkor nem fogják észre venni rajtad.
2022. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!