Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valaki jart mar igy vagy csak en?

Valaki jart mar igy vagy csak en?

Figyelt kérdés

Nezegettem ezt a topikot es ugye mindenhol irjak ezt a familysearchet.


Eddig rendben is van mondom rakeresek felmenoimre valameddig visszamenoleg.


Na de... Beirtam edesapam nevet hol szuletett mikor....


Es egy teljesen mas not adott ki az anyjanak mint akit en hittem egesz eletem soran.


Nem megyek bele a reszletekbe de ez hatborzongato.

Es az apja marmint papam stimmel raadasul kepek is vannak rola amiket kiadott es szaz hogy o az. Es apamnak az anyja elvileg meghalt 1987ben plusz volt meg ket testvere azok kozul egy el a masik meghalt 2017ben.


Ezt nmost komolyan kivel beszeljem meg vagy hallgassak rola?


Es rakerestem erre a palira aki elvileg a testvere es nagyon hasonlit ra


Plusz a lanytestvere aki meghalt ugyanabban az evben tavozott mint a papam


2023. jan. 15. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

A familysearch nem ad ki fényképeket!

Mielött kamu kérdést írsz ki, elötte legalább néznél utána annak, amire hivatkozol!

2023. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jajj mar, azert mert neked nem adott ki semmit masnak miert ne adhatna.

Elhiheted en se szamitottam ra de kb negy kepet is kiadott.

Inkabb adnal tanacsot ahelyett hogy panaszkodsz, hogy valaki atver.

2023. jan. 15. 08:31
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

A Familysearch ad ki képeket, első. A feltöltött anyakönyveket képeknek írja. Nem tudom, nem-e erre gondolt a kérdező, mert kicsit zagyvaság, amit ír.

Nekem az a fura, hogy az országban a születési anyakönyveket nem dobja ki az első világháború utántól, így kizártnak tartom, hogy ezeket az adatokat megtalálta. Vagy akár a tesókat.

Lehet nem is Magyarországon keres?

2023. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok. Ja, hogy te emberekről találtál képet? Ki van csukva. Ugyanis rákerestem a képekre, és csak az anyakönyveket dobta ki, amiről írtam.
2023. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Az 1-es vagyok: a familysearch "kép" alatt az anyakönyvekröl készült fotókópiát adja csak ki, azon semmiféle személy képe nincs.

Mivel jó tíz éve használom azt az oldalt, ezért ismerem, és éppen ezért tudom, hogy nem írsz igazat.

2023. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

2-es és 3-as vagyok!

Akkor ugyanarról beszélünk! Én sem láttam még ott családi képeket vagy ilyesmit!

2023. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Lehet rendszerhiba, én nem bíznék az ilyen internetes programokban. Ezért nem is regisztráltam, tehát nem jártam még így, de simán el tudom képzelni, hogy mások már igen. Ha édesapád vagy valamelyik apai nagyszülő él még, akkor beszéld meg velük, amit kiadott neked a program, tisztázzátok a helyzetet! Ha már senki sem él, akkor pedig iratokból tudsz tájékozódni. Ha édesapád már esetleg nem él, akkor a halotti bizonyítványában van az édesanyja leánykori neve, abból indulj ki.
2023. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Heteske, értsd már meg, hogy nem találhatott ilyen adatokat, ha valaki nem töltötte fel, márpedig a familysearchon nincsenek családi fotók feltöltve. 10 éve dolgozom az oldalon! Ha fent lenne, a kérdező már tett volna fel bizonyítékot!
2023. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt irja a leiras angolul hogy masok altal felrakott kepek.

De egyebkent nem is talaltam mast ezt az egyeduli infot ami ki tudja igaz e.

Viszont kivancsi lennek hogy hol lehet tenylegesen ezekre rakeresni.

2023. jan. 15. 09:29
 10/17 A kérdező kommentje:
Marminthogy ami nem profilt ad ki, hanem rendeswn visszavete generaciorol generaciora
2023. jan. 15. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!