Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Prefek vezetéknév milyen...

A Prefek vezetéknév milyen nemzetiségű/népcsoportú? Vagyis germán, latin, szláv, zsidó..

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 23:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%

Szóval csak azt akartam írni, hogy ilyen bunkó embereknek nem kell magyaráznod. Direkt provokálnak. Udvariasan szépen jelezd, hogy ne személyeskedjen. Ez nem neked ciki, hanem neki, hogy nincs benne tisztelet, pláne, hogy hasra csap és úgy skatulyáz embereket, hogy ismeretlen a számára. Ez is a bullying egyik típusa, az ilyen válaszokat szürd.


Ha érdekel milyen név akkor kérdezd meg a családtagjaid. De ketten írtuk hogy a mamád neve szláv eredetü. Családfakutatással is utána tudsz nézni.

2023. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy hogy néz ki, attól még lehet zsidó.
2023. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%

12-es semmit sem tudsz a családfakutatásról.


Ha nincs más mondanivalód a bullying-on kívül, mert te utálod az izraelitákat, akkor hagyd már békén a kérdezőt, és ne akard már mindenkit belekavarni a te találgatásodba, aminek semmi köze ahhoz, amit a kérdező kérdezett.

2023. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Srác, az anyukája keresztény egyházi tag volt, az apukája pedig a hadseregben szolgált a 2. Világháború alatt. Értjük, hogy te egy agymosott fideszes vagy, aki szerint mindenki libsi, aki tud gondolkodni, de eléggé idegesítő vagy.
2023. jan. 24. 19:20
 15/38 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként még csak azt szeretném írni, hogy spam amit műveltél és bántó, a családfa kutatás nem politika. Az meg, hogy még a nememet is benézted az is azt bizonyítja, hogy te csak a frusztrációdat akarod levezetni köze nincs embereken. Az édesanyámat meg hagyd békén!


Engem nem érdekel a politika, ha téged igen, akkor ott van a politika topik, oda írogass, ez nem az.

2023. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
Voltak kikeresztelkedett zsidók. És a származása lehet az. Még mindig mem bullying, nézz utána mit jelent, ne dobálózz olyan szavakkal amiket nem ismersz.
2023. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%

Kérdezőke


Lehet anyád egy agymosott fideszes, de ne belőlük indulj ki! Nem mindenki libsi te retardált, de olvasd már el ez a félkegyelmű mikkel râgalmszott engem!

2023. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
93%
16-os írta a kérdező, hogy a mamájának az anyukája keresztény egyházi tag volt. Ti meg csak a saját gondolataitokat hajtjátok.
2023. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
27%
17-es a modorod továbbra sem vezet sehova!
2023. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

16-os tudom mi a bullying,és mi a rejtett bullying, inkább te olvasd vissza mennyiszer írkálta az a válaszoló akinek a modora necces.


A zsidó és az izraelita szót is tudom micsoda. Kikeresztelkedést is tudom micsoda.

Azt is tudom, hogy pl. köztük voltak akiket névváltoztatásra is kényszerítették, pl. gúny nevek felvételére. Azt is tudom, hogy ha valakinek a családjában visszavezetve is mindenki keresztény volt az nem zsidó. Az izraelita vallás és a kereszténység nem ugyanaz.


A kérdező mamájának továbbra is szláv neve van.

2023. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!