Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Prefek vezetéknév milyen...

A Prefek vezetéknév milyen nemzetiségű/népcsoportú? Vagyis germán, latin, szláv, zsidó..

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 23:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

Mivel abba az időbe nekik vissza kellett vezetni a családfát, így nyilván tudja a kérdező, hogy a mamája keresztény és a felmenői is. Csak ti nem tudtok olvasni. Pl. 14-es válaszában egyértelműsítette.


Szégyen hogy itt tart egy némely ember, hogy dobálózik nemzetiségekkel, és az is szégyen, hogy megmondó emberként de de az vagy,miközben nem tiszteli se a zsidókat, se a kérdezőt. Nem segíti a kérdezőt a válaszával, hanem csak szétspamolja bunkón, trágáran.

2023. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%
*És az is szégyen hogy megmondó emberként akarja megmondani számára ismeretlen embernek, hogy de de az vagy, miközben nem tiszteli se a zsidókat, se a kérdezőt.
2023. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%

18


Az igazságot hajtjuk.


19


A tied sem.


20


Tudod, tudod, de mégis azt bizonyítod be, hogy nem tudsz te semmit.

2023. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

21


A kérdezőt nem lehet tisztelni, mert hisztizik, véleménykülönbség miatt azonnal fideszesezik (ez ugyanaz, mint az ok nélküli zsidózás) és még a libsi szó jelentésével sincs tisztában.

Azt nem tudhatod, hogy tisztelem-e a zsidókat vagy sem, megint csak a primitív nézeteidet vetíted rám. Másfelől kötelező tisztelni őket? Ha valaki nem tiszteli őket az pont a kérdező, olvasd csak vissza miket írt róluk.

2023. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

23-as, 24-es te hisztizel és te vetíted ki a frusztrációdat bullying formájában trágár jelzőket használva olyan emberekre, akik segíteni próbálnak a kérdezőnek és semmi közük a te gondolataidhoz.


Te annyira tudod hogy még az egyik válaszoló nemét is benézted. Nem mellesleg el kéne olvasnod a gyk ÁSZF-jét. Tilos a másik trágár sértegetése és a rasszizmus is. Veled ellentétben próbálnának segíteni. Ha politizálni akarsz akkor keresd meg a politika topikot. És hagyd békén azokat akik segítenének és azokat is akiknek nincs közük az általad felvázolt emberekhez de tisztelik őket és mélyen együttéreznek az elszenvedett borzalmaik miatt és hagyd békén azokat a nemzeteket akikrol fogalmad sincs mennyit szenvedtek egy nyamvatt ember beteg ideologiaja miatt.

2023. jan. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
24%
Ma már nem szenvednek. A frusztrációt csak te hozod ide, mert elkezdtél beleugatni, mikor neked senki nem osztott lapot. Nem tilos trágárkodni, meg lehet oldani, álszent fszkalapnak tilos lenni mint, amilyen te vagy. Meg még retardált is vagy, ha századjára is iderángatod a politikát. Ha alaptalanul rasszistázol, akkor liberálnáci vagy ennyi.
2023. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

26-os fejezd már be a rágalmazásaid, mert ez már nagyon necces és sértő, pláne az utolsó mondatodban a liberálnáci szó.


Nem ismersz. Veled ellentétben én segítettem a kérdezőnek, neked azóta csak a szádból fröcsög a borzalom.

2023. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
19%

Te kezdtél el rasszistázni, nehogy már neked álljon feljebb! "Nem ismersz". Már utánzol is?

Semmit nem segítettél neki, nem mintha kéne, mert nincs rászorulva.

2023. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külső vagy belső tulajdonságait kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."


Te ezt csinálod!

"elkezdtél beleugatni, mikor neked senki nem osztott lapot."

"álszent fszkalapnak tilos lenni mint, amilyen te vagy."

"Meg még retardált is vagy"

"liberálnáci vagy"- "politikai különbségeket rendel hozzá"

Te írtál politikáról, mivel libsinek neveztél.


Én csak jeleztem, hogy én veled ellentétben nem politizálok, de te nem fogadtad el, hogy a kérdező jelezte, hogy a nagyszülője biztos nem zsidó származású.


Én magam részéről nem foglalkozok a további válaszaiddal, mert nagyon sértő és bántó vagy!

2023. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
36%

Hiába másolgatsz a wikipediáról, hazudsz. Vagy akkor mutass rá, hol voltam rasszista, te tróger!

Mikor fogod már el a csökönyös agyaddal, hogy a libsizés nem csak politizálás, te nagyon hülye? A válaszaidból az látszik, hogy egy hulladék troll vagy!

2023. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!