Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Gábor vagy Gergő? Melyik név...

Gábor vagy Gergő? Melyik név a jobb, szebb?

Figyelt kérdés

Két hét múlva fog meg születni a fiúnk. Én és a feleségem ilyen nevekre gondoltunk mint pl.: Gábor, Gergő. Mit gondoltok ezekről a nevekről. A kettő közül melyik legyen?


bocsánat hogy ilyenkor nyaggatlak titeket ilyen kérdésekkel de máskor nincs időm ide ülni. 31/F


2011. szept. 5. 02:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
80%

már minden második ember Gergő...agyamra megy!

Gábor legyen ha csak ezek közül választhatsz:)

2011. szept. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Gábor.A barátomat is így hívják és ha lesz gyerekem és fiú lesz a keresztnevei Martin Gábor lesz.
2011. szept. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Nekem egyik se tetszik igazán,de ha a kettő közül kell választani akkor talán a Gábor. Egyik név sem áll közel a szívemhez,azért a Gábor mellett szavazok mert volt egy osztálytársam akit Gergőnek hívtak és senki se hitte el neki hogy van ilyen név,mindenki azt hitte hogy Gergely az igazi neve.

Esetleg lehetne két neve is,nem? Gábor Gergő vagy Gergő Gábor. Igaz kissé erőltetett ez a két egymást követő G kezdőbetűs név,de ha nagyobb lenne a gyerek eldönthetné hogy melyiket szeretné használni.


Sok boldogságot és jó egészséget kívánok a leendő kisfiútoknak és nektek is!:)

2011. szept. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Gergő :)


Gábor nem szeretem,főleg mikor Gabinak becézik.Olyan lányos.

2011. szept. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
gá-BOR egyértelműen:)
2011. szept. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

03:13 mert a Gergő a Gergely becézése, csak úgy tűnik, engedik így is anyakönyvezni


Szóval azért is furcs a Gergő, mert eleve egy becenév.

Mintha valaki hivatalosan Misi lenne, vagy Peti :) Elég fura, szvsz.

2011. szept. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Két számomra kedves személy is viseli egyik-másik nevet. De mivel a Párom Gábor, így a fiamat biztosan nem neveznénk így.

Vezetéknévhez próbáljátok, hogy melyik illik hozzá jobban. Ne az itteni emberek véleményére támaszkodjatok szerintem, mert mindenki egy-egy személyes dolgához köti. Ezt nektek kell tudni és érezni.

2011. szept. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Döntsétek el ti, hogy melyik illik rá jobban ha ez a 2 tetszik.Amúgy nekem a Gábor sokkal jobban bejön!DE a ti döntésetek. Ne befolyásoljon titeket senki!
2011. szept. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Beliel ***** válasza:
Én a Gáborra szavazok.
2011. szept. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Gergő jobban tetszik :) a fiam Gerő lett...
2011. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!