Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Sokatoknak ért véget a 7....

Sokatoknak ért véget a 7. évben a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Babonás vagyok és már 6 és fél éve vagyok együtt a párommal...
2010. okt. 6. 15:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

javítsatok ki ha tévedek,de....

mi a párommal 2004 elején jöttünk össze.

tehát mi most vagyunk a hetedik évben (a mumus év).igaz csak 2011 februárjában leszünk 7 évesek,de akkor már a nyolcadik évbe lépünk be.nem jól gondolom?


2008-ban összeházasodtunk,és van 20hóskicsi lányunk.vannak problémáink,de kinél nincsenek?!szeretjük egymást,szerelmesek vagyunk.én nem érzem azt hogy a hetedik év olyan rossz hatással lett volna ránk.

sokkal inkább voltak tavaly gondjaink,de akkor sem egymással hanem az anyósékkal való együttélés miatt.

2010. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi már túl vagyunk azon a bizonyos 7. éven, semmi különös nem történt. Azóta is jól megvagyunk, 2002-ben jöttünk össze, 4 éve házasok vagyunk.

Szerintem ezt sokan babonából már bemagyarázzák maguknak, és mindenki (néhány kivétel mindig van), legalábbis az emberek többsége, úgy "fél" ettől, és sok mindent erre lehet fogni, vagy kapaszkodónak használja ezt az évet...

2010. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az 5. év a kritikus...eddig 3 kapcsolatom volt-abból 2 házasság-és mindhárom akkor ment tönkre.Most megint férjnél vagyok,3.5 éve vagyunk együtt.Ha törik,ha szakad vigyázni fogok rá,hogy ez a kapcsolat ne menjen tönkre.Igazság szerint minden a legnagyobb rendben közöttünk(az előző kapcsolataimban ilyenkor már elkezdtek gyülekezni a felhők),a kisfiunk 2 éves.
2010. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nálunk 7 és fél év után volt gond.

Ennek már 21 éve.. és még együtt vagyunk.

Meg kell találni a megoldást, bizonyos szinten pedig elnézőnek kell lenni, és akkor megy a szekér tovább.

Nem az a megoldás, hogy ha probléma van, akkor váljunk el.(mert manapság ez így divat, könnyen odavág a fiatalság)Régen is voltak a házasságokban válságos idők, mégsem volt ennyi válás, talán az öregek toleránsabbak voltak egymással.És most ne gyere a felgyorsult életvitellel, a sok stresszel, stb..Minden kornak meg van a maga sajátosan nehéznek vélt problémája, akarni kell a megoldást és tenni érte. Persze ha már nem szereted, ha fordul tőle a gyomrod...az egészen más.

üdv. és ne pánikolj, amíg nincs itt a vég..

2010. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nalunk a 7. evfordulo kornyeken volt egy eleg nagy hullamvolgy, majdnem vege lett, de tullettunk rajta, most vagyunk 7,5 evnel. 3 eve vagyunk hazasok.
2010. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ha most kiírnék egy kérdést, h "mindenkinek az 5. éveben megy tönkre a kapcsolata? mert az enyém igen" akkor arra is ugyanígy érkeznének a válaszok :D
2010. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ért véget a kapcsolatunk 7 év után. Viszont a 14. évben elváltunk...
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom, soha nem is gondoltam rá, de a 7. évben nálunk is vége lett.

Ez a 7-éves elmélet csak később jutott eszembe...

2010. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kagemusha válasza:
A párom is babonás, de én meg nem, így nekünk nem voltak ilyen gondjaink...
2010. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nekünk aznap, hogy a 7. évbe léptünk, megfogant a 2. kisfiunk:P. A kapcsolatunk/házasságunk jobb, mint valaha! Voltak a 7 év alatt problémáink, "válságaink", de most tökéletes a házasságunk, és nagyon boldogok vagyunk (nem elsősorban a pocaklakó miatt):). Sok "meló" van abban, hogy most ezt mondhatom, de minden korábbi nehézség megérte!

Én nem azt hallottam, hogy a 7. év a válságé, hanem hogy a változásé! Vagy végetérnek a kapcsolatok, vagy másik szintre lépnek, átalakulnak. A miénk tényleg ebben a félévben változott hatalmasat, és én innentől úgy tervezem, hogy min. 7 évig így is marad:D! Aztán megint mégjobb lesz:D:D:D....

2011. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!