Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A MyHeritage DNS teszt segítsé...

A MyHeritage DNS teszt segítségével hitelesen kideríthetem, van-e bennem zsidó vagy cigány származás?

Figyelt kérdés
Szóval van ez az olcsó, ~50 EUR teszt amit reklámoznak orrba-szájba. Engem egyedül azért érdekel, mert elég kusza a felmenőim származásának sora, de közel sem egyértelmű, de szinte biztos vagyok hogy cigány vonal van, de még a zsidót sem zárnám ki feltétlen. Szeretnék kicsit többet megtudni. Valakinek van tapasztalata? Hasznos, bevált, hiteles vagy nagy átverés az egész?

2023. márc. 15. 12:02
1 2 3
 21/24 fanyar2 válasza:
50%

"Könnyebben tudnám elhelyezni magam a világban, ki vagyok, mi vagyok én valójában."

Már mondatodból is látszik a válasz

identitásról van szó és nem genetikáról

Ebből már gondolható nincs ilyen teszt

De toborzás és mesterséges hovatartozás erősítésre megy ki a teszt

Ugyanakkor pénzkicsalás

2023. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

21 Az etnikai identitas, a csaladfa es a genetika kozott mindenkeppen van valamifele kapcsolat. Azt ne mondd, hogy nrm igy van!

Az viszont teny, hogy egy szemely genetikajaban is keveredik sokfele szarmazasi vonal, tobbfele etnikum.

2023. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
47%

Láttam ilyen elemzést, amiből egyértelmű jegy kimaradt, így szerintem lehúzás az egész.

Felsorolnak egy csomót, valamelyik majd csak betalál...

2023. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

#23

milyen jegy maradt ki?


"... Felsorolnak egy csomót ..." - persze, mivel Európában élők között sztem mki vegyes. Nekem pl. 5 volt.

2023. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!