Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az unokatesómat (apám fiútestv...

Az unokatesómat (apám fiútestvérének gyerekét) hívhatják ugyanúgy ahogy engem, vagy ez csak külföldön van így?

Figyelt kérdés

van 1 konkrét példám: Carlos Sainz jr unokatestvérét (apjának a testvérének a gyerekét)/menedzserét Carlos Onioro Sainznak hívják....


Magyarországon lehet ilyen? Apám tesójának az oldalán mindenki sándor (nagyapám, nagybátyám, első és másodunokatesóm), én úgy tudtam hogy akkor én már nem lehettem volna az. Most akkor más a törvény külföldön.



2023. jún. 21. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod...
2023. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy embernek nem lehet két teljesen ugyanolyan nevű gyereke. Egyéb családtagok között nincs ilyen kikötés.
2023. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Vicces lenne, ha névválasztáskor végig kellene venni, hogy az üknagymamát és a tizenkettedik másodunokatesót hogyan hívták - merthogy ennyi erővel ők is rokonok. Szerintem nincs ennyi név a világon.
2023. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs erre semmi törvény. Max. szokás. AZ egyetlen törvény, hogy egy házasságon belül nem lehet azonos a gyerekek neve. Értsd, egy párnak nem lehet mindkét lányuk Kovács Éva. AZ, hogy az unokatesókaz hogy hívják, senkit nem érdekel.
2023. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szabályozva, csak furán venné ki magát.
2023. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 diastole válasza:
93%

3 adat alapján azonosítani lehet egy embert: neve, születés ideje, anyja neve.

Ugyan azzal a névvel akár egy napon is születhettek családon belül, de az anyátok nem lehet ugyan az, ergo testvérek nem lehettek ugyan azzal a névvel. Nekem amúgy ugyan az a nevem, mint másodunokatesómnak.

2023. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Lakatos Lajos fia (te) Lakatos Ronaldo

Lakatos Róbert (apád öccse) fia (unokatesód) Lakatos Ronaldo


Ha egy focicsapatban játszotok akkor te legyél a Lakatos I. Ronaldo

unokatesód meg (mivel ő hátrébb van időrendben az örökségben, hisz apád öccsének a fia) Lakatos II. Ronaldo

2023. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

6-os, de lehet, hogy Mindkét Lakatos Ronaldo anyja Rostás Dzsennifer és Rostás Dzsennifer, pedig nem is testvérek. Akár még egy helyen is születtek, egy napon!!! Na erre varj születési anyakönyvi kivonatot.


A személyi számuk nem ugyanaz lesz.

Ja, még lakhat az egész pereputty 1 lakcím alatt is!


Sőt, lehetne olyan is, hogy Lakatosék egypetéjű ikrek, és Rostásék is. Na ekkor a DNS teszt lesz bajban, de a nevük nem lehet ugyanaz a szülőknek. Na és az az igazi, ha nekik is ikreik lesznek, mindkettőnek! Egypetéjűek!!

2023. jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

"Egy embernek nem lehet két teljesen ugyanolyan nevű gyereke. "


De, lehet. Azonos napon, azonos szülőktől született gyerekeknek nem lehet ugyanaz a nevük. Tehát ha ma születnek Szabó János es Kovacs Mari ikrei, az egyik lehet Szabó János, a másik nem. DE: lehet az egyik Szabó János, q másik meg Szabó János Lajos. Ha Kovács Mari évente szül egy gyereket a Janinak MINDEGYIK lehet Szabo Janos. Ha Jani teherbe ejt 200 nőt, mind a 200 fiú kaphatja a Szabó János nevet

2023. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
testvéredet is hívhatják ugyanúgy, mint téged (kivéve, ha iker)
2023. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!