Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet ugyanúgy szeretni a...

Lehet ugyanúgy szeretni a saját és a mostohagyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem.
2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2011. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Érett személyiségűek hamarabb tudják ugyanúgy szeretni.
2011. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

Lehet. Van két ismerősöm. Egyiket anya végett ismertem meg, a másik szomszédunk. Anyu kollégája elvált, később összeházasodott azzal a férfival akit én ismerek. A gyerekei is sokkal jobban szeretik mint az apját.


A szomszédaink nagyon rendesek, a nő szintén elvált, a férfi a gyerekek apja helyett apja. Mellesleg nagyon helyes és a kicsik is imádják. Én is szeretnék eygszer egy ilyen férjet. 17/L.

2011. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%
NEM.
2011. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem... Nagyon szeretni lehet, de hát azért... a mostoha gyerek mégsem a te véred.
2011. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
28%
hát szerintem biztos hogy nem.egy példa.a mostoha gyerek és a sajátod vizbe esik.melyiket mentenéd ha választanod kell... na ugye ,hogy nem gondolkodtál rajta,mert egy anyának a sajátja az élete.,de persze lehet szeretni a nem sajátot is
2011. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő. Nekem van egy "mostoha" lányom,és van egy vérszerinti lányom. És én kimerem jelenteni,hogy "mostoha" lányomat legalább úgy szeretm,mint azt,akit én szültem. Sőt,talán kicsit közelebb is áll a szívemben, hiszen nagyon fáj,hogy a saját anyja eldobta őt magától, mikor egy földre szállt kis angyal. A mostohát meg azért tettem csak idéző jelbe, mert nem szeretem ezt a szót.
2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom,még nem voltam ilyen szituban...
2011. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%
és ha választanod kellene a kettő között a mostoha gyerekedet választanád?
2011. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!