Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha parod tesoja/vagy sajatod...

Ha parod tesoja/vagy sajatod pont szulne/vagy nagyon kicsi gyerek miatt nem tud elmenni az eskuvodre akkor erdemes masik tanut keresni? Es termeszetesen ugyanugy megtartani,csak megerteni, hogy nem jon.

Figyelt kérdés

Valaki hasonlo helyzetben? Szerencsere emiatt nem halasszuk,lesz masik tanuja paromnak. De meg nem 100% h nem jon a tesoja. En eleve erre keszultem,hogy nem jon. Mit gondoltok,hogy oldottatok meg? Szomoruak voltatok e?


No



#lagzi #Gyerekszules
2023. jún. 14. 15:02
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Fontos info hogy 1000 Km-re vannak kulfoldon. Mi meg Magyarorszagon. Es kb 22 eskuvon volt a tesoja. Necces de lehet,hogy emiatt pont a tesojaet hagyja ki, en ezt elfogadtam. De semmikepp se hasztjuk miatta,ezt mar atbeszeltuk. :)
2023. jún. 14. 15:03
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Ha a tanú nem tud jelen lenni, nyilván kell másik, hiszen anélkül nem hazasodhatsz. Nyilván megértem, ha valaki nem jön, mindegy hogy mi az oka.


"Es kb 22 eskuvon volt a tesoja. Necces de lehet,hogy emiatt pont a tesojaet hagyja ki, en ezt elfogadtam. "


Hja, nyilván előre kellett volna gondolkoznia, hogy ne épp akkor szüljön, amikor q testvére házasodik....🤦‍♀️ Amúgy jól vagy?

2023. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
99%
Megvolt már az esküvőnk időpontja, mikor a tesóm bejelentette, hogy terhes, és kb 2 héttel előtte van kiírva. Mindenképpen őt szerettem volna tanúnak, ezért a polgárit megtartottuk hónapokkal korábban, a templomit vacsorával pedig az eredeti napon, a tesómék nélkül. Kár, hogy pont így jött ki, de ez van.
2023. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Kb.22??? Ez hogy jött ki? 🤣. És ennek miért van jelentősége?
2023. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Multkor ok mondtak,hogy annyi lagzin voltak hogy osszeszamoltak. :D De azt mondta a tesoja,hogy o mindenkepp tanuzna szivesen, akkor mondta neki parom hogy ha nem tud mi ezt elfogadjuk. Mert nincs fix datum nekunk viszont o nehany honap es szul. Tehat barmikor szul mar mi ugy szamoltuk,hogy nem tud jonni. De elfogadtuk. Annyit mondtunk neki hogy nem halasszuk,ha szol hogy nem tud utazni.
2023. jún. 14. 15:19
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
1000 km-re van külföldön, és épp mindenórás/pont gyermekágyas időszaka lesz, mit kell ezen szomorkodni? Eleve, ha ennyire messze lakik, mindenki számolhat azzal, hogy lesznek családi események, amin esélytelen, hogy ott legyen, és nem lesztek egymás életének aktív, mindennapi szereplői. Ha annyira fontos lett volna, hogy ő legyen a tanú, akkor olyankorra kellett volna időzíteni az esküvőt, amikor még utazhat, vagy amikor már utazni tud. Miért lenne necces, hogy pont a testvére esküvőjét "hagyja ki"? Varrná be alul magát, csak hogy elmehessen, vagy mi lenne a nem necces? Azért az emberek java részéről elmondható, hogy nem azért esik teherbe, hogy a másikkal pont kicsesszen, viszont minél több a kötöttsége, plusz egy kisgyerekben rejlő időzített programgyilkos bomba, annál kevésbé várható, hogy a jövőben csak úgy hazautazgat. Ez van.
2023. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
De elvileg kozvetlen szules elott is megvan hivva egy fix datumu lagzira ahova akar menni,ha tud gondolom megy. Mi meg barmikorra tuzzuk ki szerintunk nem tud menni. De emiatt nem toljuk egy evet.
2023. jún. 14. 15:20
 8/48 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a fura hogy azt mondta szeretne a tanuja lenni.. :D Parom meg kesobb tudta meg,hogy terhes a tesoja, elotte talaltuk ki h nagysagrendileg KB ~ mi mikor hazasodunk. Ezutan tudta meg,hogy terhes. Es ezutan beszeltuk,hogy akkor egy masik rokona lesz a tanu. :D En orulok amugy. Nekem jo igy.
2023. jún. 14. 15:23
 9/48 A kérdező kommentje:
Amin meglepodtem,hogy a tesoja tok termeszetesen mondta,hogy jonni szeretne szoljunk majd. De ezesetben mar mindegy mi a datum..nem tud jonni. :D
2023. jún. 14. 15:25
 10/48 anonim ***** válasza:
95%

OK, ő szeretne a tanúja lenni, csak az nem úgy működik, hogy őt íratjátok be, személyi igazolvány másolat kell tőle az anyakönyvvezetőnek, minden elintézve és akkor előző este telefonál, hogy jó, keressetek új tanút, mert elfolyt a magzatvíz.

Szeretne tanú lenni, de nem fog, mert szül. Mit kell ezen szenvelegni...? Kérjetek fel mást, ennyi.

2023. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!